Upozornění: Redakce prosí všechny zájemce o akce a aktivity, aby se před jejich návštěvou informovali u organizátora, zda a kdy probíhají vzhledem k opatřením přijatým vládou ČR k nákaze Covid-19. Omlouváme se, že informace o otevíracích dobách a termínech konání uvedených na webu PrimaDoma.cz nemusí být vždy aktuální.

Výstava Stavitel 2020 proběhne od 20. do 22. února 2020

Místo akce: Výstaviště Lysá nad Labem Datum akce: -

Již 26. ročník národní výstavy stavebních materiálů a technologií Stavitel 2020 proběhne od 20. do 22. února 2020, vždy 9 - 17 h, na výstavišti v Lysé nad Labem. Pokud rekonstruujete, stavíte nebo si jen drobně upravujete svůj dům, byt či chalupu, přijďte se inspirovat, jak si zařídit krásné a zdravé bydlení a zároveň se dozvědět o novinkách ve stavebnictví.

Stavitel 2020

Odborníci z mnoha oborů spojených se stavebnictvím budou poskytovat konzultace, představovat vhodné materiály a poradí, jak kvalitně a levně postavit rodinný dům. Nabídka stavebních technologií zahrne i dřevostavby, nízkoenergetické stavby a pasivní domy.

Stavitel 2020
Stavitel 2020 (Zdroj: Pořadatel)

Prezentovat se zde budou firmy v jednotlivých oborech od stavebních a izolačních materiálů, povrchových úprav, odvětrávání, přes podlahy, dlažby, obklady, vytápění, sanitu, kuchyně, až po střechy, komíny, zámkové dlažby, zahradní prvky, studny, čističky a bazény. 

VSTUPNÉ:
DOSPĚLÍ 80 Kč
Děti do 15 let, studenti, 65+, ZTP 60 Kč
DĚTI DO 130 cm., ZTP/P ZDARMA

autor: Redakce