Upozornění: Redakce prosí všechny zájemce o akce a aktivity, aby se před jejich návštěvou informovali u organizátora, zda a kdy probíhají vzhledem k opatřením přijatým vládou ČR k nákaze Covid-19. Omlouváme se, že informace o otevíracích dobách a termínech konání uvedených na webu PrimaDoma.cz nemusí být vždy aktuální.

Podzimní švestkové trhy v Českých Budějovicích

Místo akce: České Budějovice Datum akce: -

Všichni milovníci švestek jsou srdečně zváni ve dnech 10.10. - 12.10. 2019 od 9:00 - 17:00 hodin na podzimní švestkové trhy na náměstí Přemysla Otakara II v Českých Budějovicích.

Švestkové trhy

Ve více než 120 stáncích se představí řada českých výrobců, zruční řemeslníci předvedou své řemeslo a nabídnou všem návštěvníkům ke koupi originální výrobky a na své si přijdou i děti v dětské dílničce.

Švestkové trhy
Podzimní švestkové trhy (Zdroj: Depositphotos.com)

Všichni si mohou pochutnat na švestkových knedlících, koláčích a jiných švestkových dobrotách. Nebudou chybět ani stánky s vínem, burčákem či medovinou, domácimi uzeninami nebo sýry. Odpočinout si budete moci v orientální čajovně. Ve stáncích s občerstvením najdete zabijačkové i grilované speciality, staročeská i vegetariánská jídla.

 

 

autor: Redakce