Upozornění: Redakce prosí všechny zájemce o akce a aktivity, aby se před jejich návštěvou informovali u organizátora, zda a kdy probíhají vzhledem k opatřením přijatým vládou ČR k nákaze Covid-19. Omlouváme se, že informace o otevíracích dobách a termínech konání uvedených na webu PrimaDoma.cz nemusí být vždy aktuální.

Freshlabels představuje udržitelnou budoucnost na Designbloku

Místo akce: Výstaviště Praha Holešovice Datum akce: -

Na letošním ročníku Designbloku se můžete těšit na úplně první účast českého conceptu storu Freshlabels. Misí Freshlabels je již po několik let snaha představovat produkty, které jsou ohleduplné k lidem i přírodě.

pozvanka_freshlabels_designblok

V rámci Designbloku Freshlabels představí svoje nejzajímavější značky, které svým přístupem a technologiemi mění módní průmysl a dělají ho odpovědnější a udržitelnější. Najdete zde rovnou dvě Freshlabels instalace

V Openstudiu se návštěvníkům festivalu otevře interaktivní a zážitková laboratoř, kde bude možnost si prohlédnout i vyzkoušet nejnovější technologie a trendy, které Freshlabels a jejich udržitelné značky používají v boji za lepší budoucnost módního průmyslu.

autor: Redakce