Upozornění: Redakce prosí všechny zájemce o akce a aktivity, aby se před jejich návštěvou informovali u organizátora, zda a kdy probíhají vzhledem k opatřením přijatým vládou ČR k nákaze Covid-19. Omlouváme se, že informace o otevíracích dobách a termínech konání uvedených na webu PrimaDoma.cz nemusí být vždy aktuální.

Plzeň Design Week

Místo akce: Depo2015 Datum akce: -

Čtvrtý ročník festivalu se uskuteční od 11. do 17. listopadu v kreativní zóně DEPO2015 v Plzni a bude tak trochu "retro". Letos oslavíme 30 LET OD SAMETOVÉ REVOLUCE, a tak stojí za to si připomenout IKONY A FENOMÉNY designu z dob před i po revoluci.

Plzeň Design Week

Od pondělí do soboty proběhne téměř 20 přednášek, diskuzí a workshopů, které se budou věnovat módě, architektuře, interiérovému designu i řemeslu. Víkendová prodejní přehlídka nabídne více jak 50 současných značek s módou, šperky, papírenským zbožím nebo porcelánem

Součástní festivalu je Plzeň Design Week pro děti zaměřený na ty nejmenší návštěvníky. V průběhu týdne mohou zavítat na několik dětských workshopů, navíc bude v Ateliéru denně otevřena dětská expozice Fatra. 

Plzeň Design Week
Plzeň Design Week (Zdroj: Pořadatel)
autor: Redakce