Upozornění: Redakce prosí všechny zájemce o akce a aktivity, aby se před jejich návštěvou informovali u organizátora, zda a kdy probíhají vzhledem k opatřením přijatým vládou ČR k nákaze Covid-19. Omlouváme se, že informace o otevíracích dobách a termínech konání uvedených na webu PrimaDoma.cz nemusí být vždy aktuální.

Polabské vánoční trhy

Místo akce: Výstaviště Lysá nad Labem Datum akce: -

Polabské vánoční trhy v Lysé nad Labem se letos uskuteční již po 25, a vybudovaly si pověst jedněch z nejlepších předvánočních prodejních akcí v republice. Od pátku 6. do neděle 22. prosince 2019 budou mít návštěvníci příležitost k předvánočním nákupům pod jednou střechou.

Polabské vánoční trhy

Trhy s podtituly Mikulášské 6. až 8. 12., Stříbrné 13. až 15. 12. a Zlaté 20. až 22. 12., se odlišují od ostatních předvánočních akcí především skladbou vystavovatelů.


Přijdou si zde na své milovníci staročeských tradičních řemesel, stejně tak vyznavači moderních Vánoc.

Polabské vánoční trhy
Polabské vánoční trhy (Zdroj: Pořadatel)

Více než dvě stě vystavovatelů nabídnou návštěvníkům produkty ruční výroby z keramiky, skla, porcelánu, dřevěné a kovářské výrobky, atd., ale i potraviny, elektroniku, hračky, kosmetiku a drogerii, šperky, textilní či kožené zboží. Mezi nejoblíbenější dárky patří dekorativní předměty nebo ručně malované vánoční ozdoby.

Otevřeno je každý den od 9 do 17 hodin.

autor: Redakce