Upozornění: Redakce prosí všechny zájemce o akce a aktivity, aby se před jejich návštěvou informovali u organizátora, zda a kdy probíhají vzhledem k opatřením přijatým vládou ČR k nákaze Covid-19. Omlouváme se, že informace o otevíracích dobách a termínech konání uvedených na webu PrimaDoma.cz nemusí být vždy aktuální.

Kreativní trhy KROMĚŘÍŽ

Místo akce: Výstaviště Kroměříž Datum akce: -

V rámci kreativních trhů v Kroměříži o víkendu 1.-2. 2. 2020 se můžete těšit na šperkařský festival, rukodělné trhy ale i na doprovodný program v podobě dvoudenní ochutnávky vín.

Kreativní trhy KROMĚŘÍŽ

Na šperkařském festivalu se mohou návštěvníci těšit na unikátní prodejní výstavu šperků, kovové a skleněné bižuterie, zirkonia, drahých kamenů a minerálů. Na děti čekají tvořivé dílničky jako výroba šperků, malování pískem včetně tvorby vlastní mandaly.

Rukodělné trhy nabídnou návštěvníkům nepřebernou škálu handmande  výrobků od předních českých firem. K vidění budou např. překrásné svíčky, keramické výrobky, drátované zboží, velikonoční dekorace, výrobky ze dřeva a papíru, textilní a dřevěné hračky, pletené a háčkované výrobky, lepené vitráže, originální oblečení pro děti a dospělé, šitá paráda apd.

Budete moci zakoupit z velkého množství materiálů pro kreativní tvorbu jako bavlněnou přízi, korálky a komponenty, galanterii, umělecké štětce a fixy, korálky a komponenty, floristický materiál.

Pro širokou veřejnost je jako doprovodný program připravena  dvoudenní ochutnávka vín spojená s prodejem produktů tuzemských výrobců uzenin, sýrů a pochutin.

autor: Redakce