Upozornění: Redakce prosí všechny zájemce o akce a aktivity, aby se před jejich návštěvou informovali u organizátora, zda a kdy probíhají vzhledem k opatřením přijatým vládou ČR k nákaze Covid-19. Omlouváme se, že informace o otevíracích dobách a termínech konání uvedených na webu PrimaDoma.cz nemusí být vždy aktuální.

Ze Sladovny je papírové království

Místo akce: Sladovna Písek Datum akce: -

Milovníci papírových modelů hradů, zámků, dopravních prostředků a všeho možného, co kdy pro papírové modeláře za svého života připravil pan architekt Richard Vyškovský a také to, co v průběhu minulých desetiletí přinesl časopis ABC si přijdou na své od 5. listopadu 2019 - 15. března 2020 v písecké Sladovně.

Všude papír

Výstava je interaktivní, a tak si návštěvníci budou moci prohlédnout modely nejen ve vitrínách, ale budou moci také popustit uzdu své fantazii v kreativní kartonové dílně.

Všude papír
Všude papír (Zdroj: Pořadatel)

V průběhu výstavy se v dílně protočí hned několik témat a prvním na řadě jsou právě hrady. Tým, který dílnu připravuje, má spoustu skvělých nápadů a přemýšlí nad hromadou vychytávek s projekcemi, perspektivou a dalšími překvapeními. Je se na co těšit.

autor: Redakce