Upozornění: Redakce prosí všechny zájemce o akce a aktivity, aby se před jejich návštěvou informovali u organizátora, zda a kdy probíhají vzhledem k opatřením přijatým vládou ČR k nákaze Covid-19. Omlouváme se, že informace o otevíracích dobách a termínech konání uvedených na webu PrimaDoma.cz nemusí být vždy aktuální.

Svatební veletrh v sobotu 11.ledna 2020

Místo akce: výstaviště České Budějovice Datum akce:

Největší svatební veletrh na jihu Čech se koná na výstavišti v Českých Budějovicích v sobotu 11.ledna 2020. Výhodou veletrhu je možnost zajistit si svůj svatební den do posledního detailu. Vše na jednom místě a za zvýhodněné veletržní ceny.

Svatební veletrh

Chcete načerpat inspiraci a rady pro Váš velký den? V rámci programu chystáme rozhovory s odborníky, kteří vám poradí. Například řeknou, jaké jsou trendy v oblasti svatebních účesů, jaké zvolit líčení pro obřad na louce, nebo jaký dort je pro letošní sezónu ten pravý. Dále můžete zjistit cenné rady od koordinátorů, kteří se do puntíku mohou postarat o váš svatební den a vám pak zbyde více času na to si jej užít. 

Svatební veletrh
Svatební veletrh (Zdroj: deposiphotos)

Na své si přijdou i pánové, protože ani oni by neměli jít stranou. Přeci se jedná i o ně. Mohou se zkrášlit, protože k dispozici jim zde bude profesionální barber, který nejenom poradí, ale i ostříhá.

Během celého dne bude pro děti připraven dětský koutek se skákacím hradem. Navštívit můžete i tvořivou dílničku a odnést si něco hezkého. 

 

 

autor: Redakce