Upozornění: Redakce prosí všechny zájemce o akce a aktivity, aby se před jejich návštěvou informovali u organizátora, zda a kdy probíhají vzhledem k opatřením přijatým vládou ČR k nákaze Covid-19. Omlouváme se, že informace o otevíracích dobách a termínech konání uvedených na webu PrimaDoma.cz nemusí být vždy aktuální.

Svatební Expo 2020

Místo akce: Hotel International Prague Datum akce: -

Jeden z největších svatebních veletrhů v České republice Svatební Expo 2020 bude probíhat od 31.ledna do 1.února 2020 v hotelu International Prague. Elegantní akce v prostorách luxusního hotelu klade důraz na obřadní místa a svatební hostiny, svatební šaty, květiny, prsteny, dorty, svatební foto a video, ochutnávky a další.

Svatební Expo 2020

Při vstupu návštěvníci dostanou ZDARMA Svatební Expo magazín, plný článků, užitečných rad a tipů, včetně profilů a kontaktů na jednotlivé vystovavatele a plánek celého veletrhu s jeho programem. Zároveň se zde můžete zapojit do do tomboly s hromadou skvělých cen od našich vystavovatelů.

Nenechte si ujít tuto luxusní velkolepou akci a příležitost získat inspiraci, a zároveň využít mimořádné slevy od vystavovatelů.

autor: Redakce