Upozornění: Redakce prosí všechny zájemce o akce a aktivity, aby se před jejich návštěvou informovali u organizátora, zda a kdy probíhají vzhledem k opatřením přijatým vládou ČR k nákaze Covid-19. Omlouváme se, že informace o otevíracích dobách a termínech konání uvedených na webu PrimaDoma.cz nemusí být vždy aktuální.

Veletrh STYL a CABO 2020 v Brně

Místo akce: Veletrhy Brno Datum akce: -

55. ročník mezinárodních veletrhů módy, obuvi a koženého zboží STYL a CABO 2020 proběhne ve dnech 22. - 24. února 2020 na brněnském výstavišti

Veletrh STYL a CABO 2020 v Brně

Veletrh módy STYL je obchodním vrcholem módního průmyslu pro trh České republiky, Slovenska a zemí východní Evropy již od roku 1993.  Návštěvníci se mohou těšit na módní přehlídky kolekcí českých a evropských osobností módní tvorby i nastupující generace návrhářů. V rámci bohatého doprovodného programu, mohou obchodníci shlédnout nabízené kolekce 4x denně i na velkém přehlídkovém mole. Součástí veletrhu STYL je i nabídka bižuterie a oděvních doplňků.

Veletrh STYL a CABO 2020 v Brně
Veletrh STYL a CABO 2020 v Brně (Zdroj: Pořadatel)

Veletrh obuvi KABO je nejprestižnější odborná přehlídka produkce českých a zahraničních výrobců obuvi, koženého zboží a doplňků. Prezentují se nejen výrobci obuvi a kožených doplňků, ale i většina "světových značek" prostřednictvím tuzemských distributorů.

autor: Redakce