Upozornění: Redakce prosí všechny zájemce o akce a aktivity, aby se před jejich návštěvou informovali u organizátora, zda a kdy probíhají vzhledem k opatřením přijatým vládou ČR k nákaze Covid-19. Omlouváme se, že informace o otevíracích dobách a termínech konání uvedených na webu PrimaDoma.cz nemusí být vždy aktuální.

31. veletrh STAVEBNICTVÍ THERM, domov, zahrada 2021

Místo akce: Sportovní hala DATART Zlín Datum akce: -

Veletrh představí ve dnech 18. - 20. března 2021 ve více jak 100 expozicích vystavovatelů žhavé novinky z oborů stavebnictví, vytápění i rozsáhlou nabídku vybavení bytů, domů, kancelářských i obchodních prostor. Ve sportovní hale Datart Zlín si přijdou na své také chataři, chalupáři, zahrádkáři i drobní kutilové.

31. veletrhu STAVEBNICTVÍ-THERM-DOMOV-ZAHRADA 2021

Budou představena poradenská centra programů Kotlíkové dotace, Nová Zelená Úsporám a Dešťovka, prezentace odborných škol, odborné přednášky, mnoho veletržních slev vystavovatelů či oblíbená Soutěž pro návštěvníky veletrhu. U příležitosti 31. veletrhu STAVEBNICTVÍ-THERM-DOMOV-ZAHRADA 2021 proběhne již tradičně soutěž pro návštěvníky veletrhu o hodnotné ceny a řada doprovodných programů.

Provozní doba:

čtvrtek 10:00-17:30 hod.
pátek 9:00-17:30 hod.
sobota 9:00-15:00 hod.
Pro návštěvníky veletrhu VSTUP ZDARMA

autor: Redakce