Upozornění: Redakce prosí všechny zájemce o akce a aktivity, aby se před jejich návštěvou informovali u organizátora, zda a kdy probíhají vzhledem k opatřením přijatým vládou ČR k nákaze Covid-19. Omlouváme se, že informace o otevíracích dobách a termínech konání uvedených na webu PrimaDoma.cz nemusí být vždy aktuální.

FOR WOOD 2020

Místo akce: PVA EXPO Letňany Datum akce: -

13. ročník veletrhu FOR WOOD 2020, zaměřený na dřevěné stavby, konstrukce a materiály, se uskuteční ve veletržním areálu PVA EXPO Letňany ve dnech 6. - 8. února 2020. Veletrh bude zastoupen prestižními firmami z oboru, podpořen širokou mediální kampaní, záštitami a odbornými partnery.

FOR WOOD 2020

Veletrh je zaměřený na využití dřeva ve stavebnictví a reaguje na rostoucí poptávku veřejnosti po stavění ze dřeva. Představí technologické inovace a moderní materiály umožňující navrhovat náročné konstrukce a konstrukční prvky dřevěných staveb.

Své uplatnění zde najde každá firma, která se věnuje dřevěným stavbám, konstrukcím a materiálům, základům a opláštění pro dřevostavby, strojům, nástrojům a nářadí pro výrobu a montáž dřevěných konstrukcí a výrobků. Pokud hledáte místo na setkání s vašimi obchodními partnery, architekty a zákazníky, tak pávě veletrh FOR WOOD je pro to jedinečnou příležitostí.

FOR WOOD 2020
FOR WOOD 2020 (Zdroj: Pořadatel)

Veletrh FOR WOOD nabídne to nejlepší z trendů dřevěných staveb a proběhne společně s 8. ročníkem veletrhu FOR PASIV, který je zaměřen na nízkoenergetické, pasivní a nulové stavby, s veletrhem FOR THERM, kde najdou uplatnění firmy z oboru krbů, kamen a kotlů, a dále s veletrhy pořádanými společností Střechy Praha, s.r.o.

autor: Redakce