Upozornění: Redakce prosí všechny zájemce o akce a aktivity, aby se před jejich návštěvou informovali u organizátora, zda a kdy probíhají vzhledem k opatřením přijatým vládou ČR k nákaze Covid-19. Omlouváme se, že informace o otevíracích dobách a termínech konání uvedených na webu PrimaDoma.cz nemusí být vždy aktuální.

HRADECKÁ STAVEBNÍ VÝSTAVA

Místo akce: KONGRESOVÉ A VÝSTAVNÍ CENTRUM ALDIS HRADEC KRÁLOVÉ Datum akce: -

Dovolujeme si pozvat odbornou i laickou veřejnost na 23. ročník stavební výstavy, která se koná od 20.- 22.3. 2020 v kongresovém a výstavním centru Aldis v Hradci Králové. Výstava je určena pro všechny, kteří chtějí stavět, rekonstruovat a zařizovat dům či byt.

HRADECKÁ STAVEBNÍ VÝSTAVA

Pro návštěvníky jsou připraveny výrazné slevy od převážné většiny vystavujících firem. Samotnou návštěvou mohou zájemci o novou výstavbu, nebo rekonstrukci ušetřit desetitisíce korun. Návštěvníci mohou také své dotazy konzultovat se stavebními odborníky a specialisty.

Jako doprovodný program je připravena soutěžní přehlídka řemesel - SUSO pro region Východní Čechy a Jižní Morava. Soutěží dvojčlenné týmy mladých řemeslníků (obor zedník a truhlář) středních odborných škol o postup do celorepublikového finále, které se bude konat při 31.ročníku stavebního veletrhu FOR ARCH Praha.

autor: Redakce