Upozornění: Redakce prosí všechny zájemce o akce a aktivity, aby se před jejich návštěvou informovali u organizátora, zda a kdy probíhají vzhledem k opatřením přijatým vládou ČR k nákaze Covid-19. Omlouváme se, že informace o otevíracích dobách a termínech konání uvedených na webu PrimaDoma.cz nemusí být vždy aktuální.

Myslivost a příroda

Místo akce: Výstaviště Kroměříž Datum akce: -

Již 7. ročník myslivecké výstavy Myslivost a příroda promění, ve dnech 28. a 29. března 2020, kroměřížské výstaviště v království přírody. Prodejní výstava nabídne svým návštěvníkům vše potřebné pro pobyt v přírodě.

Myslivost a příroda

Milovníci přírody a myslivosti se již tradičně mohou těšit na stovky vzácných trofejí, k vidění budou desítky loveckých psů při tradičním jarním svodu, ukázky sokolníků, ale také umění řezbářů. Návštěvníci budou mít možnost vyzkoušet si střelbu z luku či laserovou střelnici na letící terč.

Tradičně si příchozí pochutnají na spoustě zvěřinových delikates a na guláších uvařených při soutěži O nejlepší zvěřinový guláš. Své znalosti přírody si prověří děti i dospělí při přírodovědných kvízech. 

autor: Redakce