Upozornění: Redakce prosí všechny zájemce o akce a aktivity, aby se před jejich návštěvou informovali u organizátora, zda a kdy probíhají vzhledem k opatřením přijatým vládou ČR k nákaze Covid-19. Omlouváme se, že informace o otevíracích dobách a termínech konání uvedených na webu PrimaDoma.cz nemusí být vždy aktuální.

Floria jaro 2020

Místo akce: Výstaviště Kroměříž Datum akce: -

Výstaviště Kroměříž se koncem dubna a počátkem května tradičně promění v ráj všech zahrádkářů a zahradníků, ale nejen těch. Své si zde najdou milovníci hudby či krásy květin a skla. Ve dvou termínech od 30. dubna do 3. května a poté od 7. do 10. května 2020 proběhne již 44. ročník největší zahradnické prodejní výstavy v České republice.

Floria jaro 2020

Tradiční zahradnická výstava svým návštěvníkům nabídne nejen bohatý sortiment potřeb pro dům a zahradu, ale také nádherné květinové expozice, které jsou rok od roku nápaditější.

Floria jaro 2020
Floria jaro 2020 (Zdroj: Pořadatel)

Na výstavě nakoupíte vše potřebné pro dům i zahradu od stovek prodejců z celé České republiky i ze zahraničí. Okouzlí Vás tematicky vyzdobené pavilony tisíci květinami. 

Pro malé návštěvníky bude otevřen i náš unikátní zábavní park Dětský svět Kroměříž s desítkami vnitřních i venkovních atrakcí pro malé i velké.

autor: Redakce