Upozornění: Redakce prosí všechny zájemce o akce a aktivity, aby se před jejich návštěvou informovali u organizátora, zda a kdy probíhají vzhledem k opatřením přijatým vládou ČR k nákaze Covid-19. Omlouváme se, že informace o otevíracích dobách a termínech konání uvedených na webu PrimaDoma.cz nemusí být vždy aktuální.

Tvořivá Olomouc jaro 2020

Místo akce: Střední škola polytechnická Olomouc Datum akce: -

Zveme Vás na zavedenou kreativní výstavu Tvořivá Olomouc, která se koná 7. a 8. března 2020 na střední polytechnické škole v Olomouci. Návštěvníci tradičně najdou na výstavě dvě haly plné stánků s workshopy, dílničkami a potřebami pro tvoření. U některých si mohou zakoupit i hotové výrobky.

Tvořivá Olomouc jaro 2020

Na akci se představí široké spektrum vystavovatelů z celé republiky s nejrůznějšími druhy materiálů a technik (korálky, polymery, látky, příze, barvy, scrapbooking, pískování, dřevěné a papírové dekorace, malba, dekorování a další).

Součástí akce je také nabídka hotových hand-made výrobků, zejména od lokálních tvůrců, kteří svá řemesla často také předvádějí, a mnoho z nich umožňuje návštěvníkům si je vyzkoušet. Z netradičních nebo méně dostupných technik můžeme uvést např. tradiční foukání skla, paličkování, plstěné výrobky, včelí produkty, mýdla, keramika, patchwork a další.

Tvořivá Olomouc jaro 2020
Tvořivá Olomouc jaro 2020 (Zdroj: Pořadatel)

V neposlední řadě je výstava zajímavou příležitostí pro školy, školky a jiné organizace k získání kontaktů na nové dodavatele a techniky, které mohou uplatnit při svých školních i mimoškolních aktivitách a práci.

autor: Redakce