Upozornění: Redakce prosí všechny zájemce o akce a aktivity, aby se před jejich návštěvou informovali u organizátora, zda a kdy probíhají vzhledem k opatřením přijatým vládou ČR k nákaze Covid-19. Omlouváme se, že informace o otevíracích dobách a termínech konání uvedených na webu PrimaDoma.cz nemusí být vždy aktuální.

Maker Faire Pilsen 2020

Místo akce: Depo2015 Datum akce: -

Zveme Vás na Maker Faire, největší světovou přehlídku inovací, kreativity a důmyslnosti pro celou rodinu. Tvořiví a zvídaví lidé, které baví zkoušet nové věci a neformálně sdílet poznatky a zkušenosti v přátelském prostředí se mohou těšit na setkání o víkendu 18. a 19. dubna 2020 v DEPU 2015 v Plzni.

Maker Faire Pilsen 2020

Rádi pájíte, programujete, prototypujete s 3D tiskárnou nebo laserem, baví vás práce s textilem a dalšími materiály nebo byste do světa řemesel a nových technologií rádi nakoukli a dozvěděli se o příležitostech kolem sebe?

Přijďte se zapojit do workshopů, poznejte projekty místních tvůrců a užijte si víkend plný kreativity!

Zábavný jarmark, ale také veletrh pro makery, kde každý může představit svůj produkt, vychytávku, „hack“, experiment nebo koníček. Někteří se tak prezentují vůbec poprvé veřejně.

autor: Redakce