Upozornění: Redakce prosí všechny zájemce o akce a aktivity, aby se před jejich návštěvou informovali u organizátora, zda a kdy probíhají vzhledem k opatřením přijatým vládou ČR k nákaze Covid-19. Omlouváme se, že informace o otevíracích dobách a termínech konání uvedených na webu PrimaDoma.cz nemusí být vždy aktuální.

Vodnické Velikonoce ve Zvířátkově 2020

Místo akce: Zvířátkov - Olešná Datum akce:

Všichni jste vítáni v neděli 12. dubna 2020 od 14 hodin na Velikonočním vodnickém odpoledni ve Fištrón parku - Zvířátkov. Vodníci z našeho kraje, ale i přespolní odemknou potoky a studánky. Kromě vodníků a vodnic, vodníčků, žabáků a dalších vodních tvorů si můžete v areálu prohlédnout a pohladit zvířátka. Dále se svézt na ponících, zasoutěžit si, vyrobit nebo si zakoupit velikonoční nebo jarní dekoraci.

Vodnické Velikonoce ve Zvířátkově 2020

I letos nám všechny šikovné pekařky i pekaři mohou přinést svůj výtvor do dalšího ročníku soutěže „ O nejkrásnějšího velikonočního beránka “. Malí i velcí výtvarníci se mohou zúčastnit soutěže „ O nejlépe vyzdobenou kraslici “. Návštěvníci rozhodnou svým hlasováním o vítězích.

Návštěvníci v kostýmech vodníků jsou vítáni! Nejlepší vodnické masky budou odměněny!
Během akce bude zajištěno občerstvení.
Vstupné : 50 Kč

autor: Redakce