Upozornění: Redakce prosí všechny zájemce o akce a aktivity, aby se před jejich návštěvou informovali u organizátora, zda a kdy probíhají vzhledem k opatřením přijatým vládou ČR k nákaze Covid-19. Omlouváme se, že informace o otevíracích dobách a termínech konání uvedených na webu PrimaDoma.cz nemusí být vždy aktuální.

Slavnosti mandloní a vína 2020 v Hustopečích

Místo akce: Hustopeče Datum akce: -

Chcete vidět, jak kvete největší mandloňový sad ve střední Evropě a zároveň si užít oblíbený mandlový foodfestival? Pokud ano, navštivte ve dnech 28. a 29. března 2020 město Hustopeče. Oblíbený mandlový foodfestival v srdci mandloní a vína letos nabídne nově program na celý víkend! Od pátku do neděle pro vás místní vinaři otevřou své sklepy.

Slavnosti mandloní a vína 2020 v Hustopečích

Po oba dva dny se mezi náměstím a sadem můžete projít na vycházkových trasách s občerstvením a úkolovými stanovišti. Samozřejmostí je také bohatý kulturní program.

Sobotní program bude více zajímat milovníky moderní gastronomie - hlavní program se odehraje na Dukelském náměstí a bude zahrnovat gastrozónu, kuchařské show, pro děti mandlové dílničky nebo řemeslný tématický jarmark.

Neděle se celá odehraje v mandloňovém sadu, kde vás kromě gastrozóny čeká i umělecký program, odpočinková piknik zóna a zážitkové workshopy.

autor: Redakce