Upozornění: Redakce prosí všechny zájemce o akce a aktivity, aby se před jejich návštěvou informovali u organizátora, zda a kdy probíhají vzhledem k opatřením přijatým vládou ČR k nákaze Covid-19. Omlouváme se, že informace o otevíracích dobách a termínech konání uvedených na webu PrimaDoma.cz nemusí být vždy aktuální.

Dej si FOOD 2020 - Velké Meziříčí

Místo akce: Náměstí Velké Meziříčí Datum akce:

Foodfestival Dej si FOOD 2020 se uskuteční 19. září 2020 od 10 do 22 hodin na náměstí ve Velkém Meziříčí. Na návštěvníky čeká ochutnávka tradičních i méně tradičních jídel a pití. Na své si přijdou rodiny s dětmi, ale i kdokoliv jiný, protože náš festival Dej si FOOD je opravdu pro všechny

Dej si FOOD 2020 - Velké Meziříčí

Můžete se těšit například na moderní italskou kuchyni, Belgické hranolky, které jste nezažili, ale také na burgery a pořádnou nálož zmrzliny. K ochutnávce bude možné zajít na tzv. "Jídlo budoucnosti" (slané pochoutky z hmyzu) a následně si k odpočinku a doprovodnému programu či skvělé hudbě můžete dát výtečnou kávu s cupcaky nebo makronkami. Není to ale vše, bude tam toho mnohem víc, tak neváhej přijít a okusit něco nového a jiného.

autor: Redakce