Upozornění: Redakce prosí všechny zájemce o akce a aktivity, aby se před jejich návštěvou informovali u organizátora, zda a kdy probíhají vzhledem k opatřením přijatým vládou ČR k nákaze Covid-19. Omlouváme se, že informace o otevíracích dobách a termínech konání uvedených na webu PrimaDoma.cz nemusí být vždy aktuální.

Navštivte veletrh FOR INTERIOR

Místo akce: PVA EXPO Praha Datum akce: -

Každý, kdo má rád čistý design, ale i ten, kdo chce svůj domov trochu uvolnit, si přijde na své na letošním již dvanáctém ročníku veletrhu FOR INTERIOR. Ten se koná již tradičně na letňanském výstavišti PVA EXPO Praha ve dnech 10. - 13. října 2019. Představí se vám novinky a trendy ze světa nábytku, interiérů i bytových doplňků. Zajímavé jistě budou expozice čínských designérů a japonských nábytkářů, za povšimnutí stojí stánky s bohémským stylem bydlení.

Veletrh FOR INTERIOR představí novinky a trendy ze světa nábytku, interiérů a bytových doplňků (Zdroj: PVA EXPO PRAHA)

Na letošním veletrhu FOR INTERIOR si přijdou na své jak vyznavači čistého designu, tak všichni, kteří chtějí své domovy trochu uvolnit. Co jednotlivé expozice návštěvníkům nabídnou?

Boho chic interiér

Jednou z novinek podzimního veletrhu FOR INTERIOR bude také kavárna pro návštěvníky zařízená rukama designérů v Boho stylu. Tento trend se do povědomí veřejnosti i profesionálů poprvé dostal prostřednictvím módního průmyslu, kdy snoubil prvky hippies a gypsy. Jeho princip svobody pohybu, pohodlí a přirozenosti se natolik vpil pod kůži veřejnosti, že brzy začal pronikat i do dalších oblastí designu. A ten interiérový není výjimkou. Boho styl vyniká zemitými barvami, třásněmi, krajkami i divokými vzory. Návštěvníci veletrhu budou mít možnost poznat, jak blahodárně působí na lidskou mysl přítomnost tohoto fenoménu i v interiéru. Boho je žhavým trendem i příjemnou alternativou minimalismu v interiéru.

Exotický design ve vaší koupelně

V rámci expozic se v PVA EXPO PRAHA bude prezentovat i designová značka ZHENG Store, která nabízí unikátní produkty do interiérů a exteriérů domácností. Své síly spojila s vyhlášenými čínskými designéry a její filozofií je dostupnost luxusního bydlení pro každého. V říjnu představí mikrokrystalickou dlažbu s originálními vzory, netradiční koupelnové vybavení, ručně vyráběná umyvadla nebo masivní koupelnový nábytek v kombinaci s mramorem.

Stánek na veletrhu FOR INTERIOR
Na veletrhu vystavovatelé představí nové trendy v oblasti bydlení (Zdroj: PVA EXPO PRAHA)

Harmonie v interiéru

Jak zharmonizovat interiér, ať už celkovou architektonickou koncepcí, nebo vnitřním vybavením a vhodnou volbou uspořádání materiálů, nábytku a dekorací, poradí Radka Košíčková z Evropské školy Feng Shui. Na své přednášce návštěvníkům veletrhu přiblíží všechny principy toho dávného učení.

Zaostřeno na zdravý a kvalitní spánek

Veletrh FOR INTERIOR kromě nabitého doprovodného programu představí i letos oblíbený hit posledních ročníků – ZÓNU SPÁNKU. Vystavovatelé z tuzemska i zahraničí, kteří se specializují na produkci nábytku souvisejícího s kvalitním a zdravým spánkem, představí nové kolekce produktů, sofistikované technologie, ale i tradiční výtvory poctivého řemesla. Spánková sekce bude k dispozici v Hale 3, kde budou vystaveny renomované značky postelí, matrací, ale i lůžkovin a dalších souvisejících produktů.

Program pro odborníky

Veletrh FOR INTERIOR pamatuje také na potřeby a přání profesionálů z oboru, a proto také letos nabídne bohatý doprovodný program s přednáškami, workshopy a dalšími setkáními s uznávanými osobnostmi napříč obory. Nebude chybět ani autogramiáda designérky a specialistky na trendy Ivy Bastlové, která svou novou knihu zasvětila barvám v interiérech. Příchozí mohou na letňanském výstavišti navštívit (od druhého dne konání veletrhu) také souběžnou akci, kterou je gastronomický veletrh FOR GASTRO & HOTEL.

Sledujte i další novinky na webových stránkách veletrhu www.forinterior.cz.

autor: Redakce