Upozornění: Redakce prosí všechny zájemce o akce a aktivity, aby se před jejich návštěvou informovali u organizátora, zda a kdy probíhají vzhledem k opatřením přijatým vládou ČR k nákaze Covid-19. Omlouváme se, že informace o otevíracích dobách a termínech konání uvedených na webu PrimaDoma.cz nemusí být vždy aktuální.

Výstava Tvořivá Olomouc

Místo akce: Střední škola polytechnická, Rooseveltova 79, OLOMOUC Datum akce: -

Výstava kreativních a výtvarných technik, široká nabídka materiálů pro tvoření a originálních hand made výrobků - to je Tvořivá Olomouc, která již poněkolikáté otevírá výstavní dílničky a workshopy v prostorách střední polytechnické školy.

Součástí výstavy jsou i tvořivé dílničky se spoustou materiálů (Zdroj: Tvořivá Olomouc)

Střední škola polytechnická zve na další ročník výstavy "Tvořivá Olomouc", která se bude konat ve dnech 19.-20.10.2019.

Na výstavě se v minulých akcích nabízela návštěvníkům co nejširší škála technik a materiálů. Zatím se vždy dařilo nabídnout nové vystavovatele s novými technikami a postupně tak rozšiřovat nabídku. Vyhledávají se stále nové kontakty, oslovují se noví vystavovatelé, aby byla výstava pestrá a s každým dalším ročníkem stálo zato přijít znovu. Nejsou to jen dílničky pro děti, zabaví se i rodiče.

Materiál pro tvoření
Nakoupíte potřebný materiál pro tvoření (Zdroj: Tvořivá Olomouc)
Děti kreativně tvoří
Zabaví se dospělí i děti (Zdroj: Tvořivá Olomouc)

Korálky, polymery, galanterie, látky, barvy, papír a mnoho dalších materiálů čeká na zručné ruce zájemců o tvoření pomocí technik pískování, mramorování, malování a jiných. Foukání skla, práce s rydlem nebo navlékání korálků nadchne jistě celé rodiny a výstava otevře návštěvníkům spoustu možností se naučit něčemu novému.

Tisk
Tiskařské techniky jsou stále populární (Zdroj: Tvořivá Olomouc)
Barevný tisk
Naučíte se nové techniky (Zdroj: Tvořivá Olomouc)

Výstava Tvořivá Olomouc si jistě najde mnoho nových nadšených zájemců o staré techniky tvoření i ty nové moderní. Další informace na  https://www.tvoriva-olomouc.cz/

Občerstvení je zajištěno.

Pozvánka na další ročník výstavy Tvořivá Olomouc
Pozvánka (Zdroj: Tvořivá Olomouc)
autor: Redakce