Upozornění: Redakce prosí všechny zájemce o akce a aktivity, aby se před jejich návštěvou informovali u organizátora, zda a kdy probíhají vzhledem k opatřením přijatým vládou ČR k nákaze Covid-19. Omlouváme se, že informace o otevíracích dobách a termínech konání uvedených na webu PrimaDoma.cz nemusí být vždy aktuální.

Autosalon KOLA

Místo akce: Výstaviště Lysá nad Labem Datum akce: -

Od pátku 8. do neděle 10. listopadu 2019 rozburácí výstaviště v Lysé nad Labem motory automobilů a motocyklů různých značek na již 24. ročníku výstavy Autosalon KOLA. Návštěvníci budou mít možnost podrobně se seznámit s novinkami i tradičními modely téměř všech automobilových značek.

Autosalon KOLA

Cílem výstavy KOLA 2019 je ve třech výstavních halách i na venkovní ploše ukázat široké veřejnosti nejen osobní a užitkové vozy, ale zároveň seznámit návštěvníky s automobilovými novinkami v České republice jako např. Škoda, Mazda, Seat, Renault, Dacia, Jeep, Fiat, Ford, Volvo, Nissan, Suzuki, Hyundai, VW a další. Vystaveny zde budou i motocyklové novinky a jejich doplňky.

Autosalon KOLA
Autosalon KOLA (Zdroj: Pořadatel)

Těšit se můžete také na tuningové skvosty, závodní automobily a motocykly. V samostatné sekci Tuningshow se představí auta, která se pravidelně zúčastňují tuzemských i zahraničních soutěží. Těšit se můžete i na speciály připravené např. na drifty nebo sprinty. V sobotu se uskuteční tradiční Tuning sraz, na kterém mají návštěvníci možnost hlasovat pro nejhezčí vůz tohoto srazu.

Tuning show
tuning show (Zdroj: pořadatel)

Otevírací doba:

Pátek 8. 11. 2019 9:00 - 17:00 hodin
Sobota 9. 11. 2019 9:00 - 17:00 hodin
Neděle 10. 11. 2019 9:00 - 17:00 hodin

Vstupné:

  • Dospělí: 80 Kč
  • Důchodci, studenti a ZTP: 60 Kč
  • Děti do 130 cm a ZTP/P: Zdarma

Sleva při nákupu plného vstupného 1 + 1 zdarma na kupon.

 

autor: Redakce