Upozornění: Redakce prosí všechny zájemce o akce a aktivity, aby se před jejich návštěvou informovali u organizátora, zda a kdy probíhají vzhledem k opatřením přijatým vládou ČR k nákaze Covid-19. Omlouváme se, že informace o otevíracích dobách a termínech konání uvedených na webu PrimaDoma.cz nemusí být vždy aktuální.

stavební veletrh FOR ARCH 2019

Místo akce: PVA EXPO Letňany Datum akce: -

Ve dnech 17. - 21. září 2019 Vás zveme na výstaviště PVA EXPO Praha na jubilejní 30. ročník mezinárodního stavebního veletrhu FOR ARCH 2019. Návštěvníkům nastíní aktuální dění v oblasti stavebnictví, dotací a představí vize chytrých měst a bezpečných domácností.

FOR ARCH – stavební veletrh s nejdelší tradicí v ČR představuje pro české i zahraniční vystavovatele výbornou příležitost pro prezentaci svých služeb a výrobků v mezinárodní konkurenci. Veletrh každoročně přináší prezentace novinek z mnoha oborů spojených se stavebnictvím, své zastoupení na veletrhu mají přední výrobci, dodavatelé, řemeslníci, ale také investoři, developeři a zástupci dalších oborů souvisejících se stavebnictvím. 

For Arch (Zdroj: Pořadatel)

První den veletrhu bude také kontraktační pro odborníky, techniky, řemeslník a architekty. Veletrh Vám přinese i klíčové informace, jak pro své bydlení získat dotace. Zároveň se bude na výstavišti konat i konference Technologické fórum.

For Arch (Zdroj: Pořadatel)

Novinkou bude koncept Chytrá města od A do Z, který cílí na zvýšení kvality života ve městech. Jeho součástí je například i snižování spotřeby energií, chytré bydlení a optimalizace dopravy. 

Více se dozvíte na www.forarch.cz

autor: Redakce