Upozornění: Redakce prosí všechny zájemce o akce a aktivity, aby se před jejich návštěvou informovali u organizátora, zda a kdy probíhají vzhledem k opatřením přijatým vládou ČR k nákaze Covid-19. Omlouváme se, že informace o otevíracích dobách a termínech konání uvedených na webu PrimaDoma.cz nemusí být vždy aktuální.

Člověk v přírodě

Místo akce: Výstaviště Louny Datum akce: -

Ve dnech 27. – 29. září 2019 se koná na výstavišti v Lounech výstava „Člověk v přírodě“. Tradiční výstava drobného zvířectva a chovatelských potřeb, zdravé stravy a života.

Člověk v přírodě

V letošním roce bude výstava opravdu pestrá. V rámci výstavy proběhne řada doprovodných programů jako například: přehlídka dravých ptáků, v neděli 29.9. po celý den můžete navštívit Krajskou výstavu psů, proběhne také soutěž o nejhezčího voříška a nejhezčího čistokrevného pejska „bez PP“ výstavy Člověk v přírodě a to v sobotu 28. 9. od 10.00 hod. 

Člověk v přírodě - krajská výstava psů
Člověk v přírodě - krajská výstava psů (Zdroj: Pořadatel)

Bude zde plno edukativních programů pro děti i dospělé z oblasti chovu drobné domácí zvěře i exotické zvěře. Můžete si pořídit fotografii s papouškem Ara nebo Kakadu.

Český svaz chovatelů se představí v pavilonu „D“ a jeho okolí. Prezentovat zde bude na 170 králíků, 80 holubů, drůbež – kachny, slepice.… Dále okrasné a exotické ptactvo, morčata.

Člověk v přírodě
Člověk v přírodě (Zdroj: Pořadatel)

V pavilonu „B“ se představí zájmové kluby města Loun a drobný prodej.

V pavilonu „A“ a jeho okolí se budou prezentovat firmy zaměřené především na potravinářské zboží a gastronomii, ale najdete zde i pomůcky do domácnosti. Milovníci vína si přijdou na své, při ochutnávce burčáku a různých druhů vín.

Výstavy se zúčastní zahradnické firmy se svou nabídkou okrasných keřů, jehličnanů, trvalek a mnoho jiných výpěstků.

Na venkovní ploše se představí řada řemeslníků, u kterých si můžete zakoupit keramický nebo smaltovaný hrneček, ručně vyráběné šperky, originální oděvy, svíčky,…

autor: Redakce