Témata

obrázek tématu: COVID-19

COVID-19

COVID-19 je infekční onemocnění, které je způsobené určitým typem koronaviru. Nákaza se začala šířit z Číny, přesněji z provincie Wu-chan. Odtud se šíří do celého světa, odkud denně přicházejí zprávy o zvyšujících se počtech nakažených a bohužel i mrtvých. Příznaky jsou horečka, suchý kašel, únava a bolest svalů a kloubů. Lék zatím neexistuje.

obrázek tématu: Příprava zahrady na novou sezónu

Příprava zahrady na novou sezónu

Potřebujete připravit zahradu na novou sezónu? Nevíte, jaké postupy se využívají a s jakým náčiním vám to půjde nejlépe? Čerpat informace můžete nejen z odborných článků, ale také z diskuzní fór, videí a fotogalerií. Konkrétní nástroje a přípravky pro přípravu zahrady a půdy naleznete v produktovém srovnávači KUTILO, který vám poradí s výběrem snadno a rychle. Staňte se odborníky ještě dnes!

obrázek tématu: Renovace a údržba

Renovace a údržba

Hledáte zaručené tipy, návody a postřehy k renovacím či údržbě čehokoliv, co vás napadne? Na našich stránkách načerpáte užitečné informace z diskuzních fór, pro náročnější máme odborné články, ale máme přichystaná rovněž videa i fotogalerie. A pro ty z vás, kteří plánují koupi určitého zboží, máme produktový srovnávač KUTILO. Vyberte si téma, které vás zajímá z přehledu snadno a rychle!

obrázek tématu: Skleníky a pařeniště

Skleníky a pařeniště

Skleníky a pařeniště nesmí chybět na žádné pořádné zahradě, na které se pěstuje zelenina nebo ovoce. Jaké jsou typy skleníků a pařenišť? Jak si je vyrobit svépomocí? Na co si musíte při výrobě dát pozor? Jak se o ně starat, aby Vám vydrželi co nejdéle? Podívejte se na naše články a videa, kde se dozvíte všechny potřebné informace!

obrázek tématu: Péče o trávník

Péče o trávník

Nevíte jak pečovat o trávník? Jaké postupy se využívají a jaké přípravky a nástroje se k tomu hodí? Čerpat informace můžete nejen z odborných článků, ale také z diskuzních fór, videí a fotogalerií. Konkrétní nástroje a přípravky pro péči o trávník naleznete v produktovém srovnávači KUTILO, který vám poradí s výběrem zboží snadno a rychle, a to s ohledem na poměr výkon a nejnižší cena.