Témata

obrázek tématu: Velikonoce

Velikonoce

Velikonoce jsou křesťanským svátkem ale i oslavou jara. Znáte všechny tradice, které se k Velikonocům vážou? Kde se vůbec vzal ten název? A jak se dnešní tradice liší od těch původních? Dodržujete všechny tradice nebo Velikonoce vůbec neslavíte? V našich článcích, videích, fotogaleriích nebo diskuzích najdete všechny informace o tomto svátku!

obrázek tématu: Zahradní stavby

Zahradní stavby

Hledáte zaručené tipy, návody a postřehy k zahradním stavbám? Na našich stránkách načerpáte užitečné informace z diskuzních fór, pro náročnější máme odborné články, ale máme přichystaná rovněž videa i fotogalerie. A pro ty z vás, kteří se již rozhodli zakoupit konkrétní zboží, nabízíme produktový srovnávač KUTILO. Vyberte si téma, které vás zajímá z přehledu snadno a rychle!

obrázek tématu: Zahradní jezírka

Zahradní jezírka

Plánujete výstavbu zahradního jezírka? A víte, co vše byste měli před pořízením jezírka znát? Jak se postupuje před výstavbou, při výstavbě jezírka a jak se provádí dokončovací práce? Co byste neměli podcenit? Jaké materiály zvolit a na co si dát raději pozor? Načerpat informace k zahradním jezírkům můžete z diskuzních fór, fotogalerií a videí, ale také z produktového srovnávače Kutilo, který vám pomůže s výběrem toho správného náčiní pro vaše zahradní jezírko.