Zahrádkářská výstava Zemědělec 2020

| autor: Redakce

Užijte si tři skvělé akce za cenu jedné vstupenky. Zahrádkářská výstava Zemědělec 2020, výstava Jaro s koňmi a Festival dechovky proběhnou od středy 18. do neděle 22. 3. 2020 na výstavišti v Lysé nad Labem. Již padesáté druhé pokračování této zahrádkářské, zahradnické a zemědělské události představuje pádný důkaz o všeobecné oblibě této akce mezi všemi odborníky i širokou veřejností.

Výstava Zemědělec uspokojí svým zaměřením zástupce z řad odborné i laické veřejnosti (Zdroj: Výstaviště Lysá nad Labem)

Zahrádkářská výstava Zemědělec 2020

Přijďte s námi oslavit příchod jara na tradiční pokračování největší zahrádkářské, zahradnické a zemědělské události v kraji. Jako každoročně vám na výstavišti Lysá nad Labem představí prodejci široký sortiment jarních květin, osiv, cibulovin, balkonových rostlin, stromků, keřů, postřiků, zahradnických pomůcek, zahradního nábytku, pergol, pařníků i zemědělské a zahradní techniky. Chybět nebude ani sadba brambor nebo prodej domácích vajec. Letos se můžete těšit například i na řecké prodejce kvalitní čerstvé zeleniny s nezaměnitelnou chutí, na kterou jste zvyklí ze svých dovolených u moře. Těšit se můžete také na poradny a odborné přednášky nebo vyhlášení soutěže Potravinářský výrobek Středočeského kraje. Nejlepší výrobky, budete moci ochutnat i nakoupit u stánku Středočeského kraje. Určitě si také nenechte ujít  expozici mláďat v malé improvizované české farmě.

Výstava Zemědělec 2020
V hale „B“ u stánku Středočeského kraje budou moci návštěvníci ochutnat i zakoupit různé výrobky (Zdroj: Výstaviště Lysá nad Labem)

Výstavu obohatí již 20. ročník aranžerské soutěže POLABSKÝ MOTÝL 2020. Téma pro tento ročník je „Čtvero ročních období“. Tato soutěž proběhne 18. 3. a je určena především mladým talentům z řad studentů odborných škol a učilišť. Práce studentů budou ke shlédnutí v hale A1 po celou dobu výstavy.

FESTIVAL DECHOVKY 2020

Po prvním velmi úspěšném ročníku pro vás výstaviště Lysá i letos připravilo FESTIVAL DECHOVKY 2020. Festival Dechovky zahájí muzikant Jožka Šmukař, který si následně zazpívá s dechovým orchestrem Březovanka. V průběhu celých pěti dnů se Vám představí mnoho dechových orchestrů zvučných jmen jakou jsou Babouci, Moravka, Krajanka, Táboranka, Květovanka, HarMálek Orchestr, Vlachovka a Hasičská dechovka Lysá.

20190324_132722
FESTIVAL DECHOVKY 2020 představí mnoho dechových orchestrů (Zdroj: Výstaviště Lysá nad Labem)

Výstava pro milovníky koní a jezdectví

Současně s výstavou ZEMĚDĚLEC 2020 bude v hale C po celých 5 dní probíhat také výstava JARO S KOŇMI, které se zaměřuje na vše, co patří k chovu koní a jezdeckému sportu. Z tribun se pohodlně budete moci dívat na předvadiště s koňmi, které si budete moci prohlédnout i v boxech.

Výstava Jaro s koňmi 2020
Koně si budete moci prohlédnout i v boxech (Zdroj: Výstaviště Lysá nad Labem)
Výstava JARO S KOŇMI
Pro mnoho lidí jsou koně celoživotní vášní (Zdroj: Výstaviště Lysá nad Labem)

Jarní zahrádkářská výstava Zemědělec, Jaro s koňmi a Festival dechovky pro Vás budou otevřeny od středy 18. do neděle 22. března 2020 vždy od 9. do 17. hodin.

Více informací na vll.cz.

Další hobby zprávy