Již brzy na Primě Libovky Pepy Libického

Pro všechny, kterým se líbí ručně vyrábět, rekonstruovat, budovat a tvořit, ale neví, z které strany se do toho pustit, připravila televize Prima Libovky Pepy Libického. Nový pořad doplní od neděle 6. října odpolední „hobby okénko“, kdy ve vysílacím schématu kanálu Prima naváže na RECEPTÁŘ PRIMA NÁPADŮ a Vychytávky Ládi Hrušky.

Již brzy se můžete těšit na nový hobby pořad Libovky Pepy Libického (Zdroj: archiv FTV Prima)

V každém díle se moderátor Pepa Libický bude věnovat jednomu projektu – od výroby stylové kuchyňské linky či pokládky kamenné dlažby pod pergolou až po výrobu jídelního stolu s řekou z pryskyřice. Divákům v návodech a postupech ukáže, jak pracovat s nářadím a nástroji i jaké materiály a technologie zvolit, aby se dílo podařilo.

Navíc je připravena stálá rubrika Minutový manžel, která divákům ukáže, jak si doma poradit s drobnými opravami či úpravami. V jednotlivých dílech pořadu Minutový manžel ukáže, „Jak na to“. A to ať už jde o protékající splachování u toalety, výměnu zásuvky i starého lustru za nový, nebo přípravu zdi na malování.

Minutový manžel Pepa Libický
Připravena je i stálá rubrika Minutový manžel (Zdroj: archiv FTV Prima)

V našem portfoliu hobby pořadů doplní Libovky Pepy Libického v neděli odpoledne oblíbený RECEPTÁŘ PRIMA NÁPADŮ a Vychytávky Ládi Hrušky. Nový pořad se sympatickým moderátorem má inspirovat především mladé lidi a ukázat jim, že drobné domácí opravy nebo výroba nábytku nejsou ničím složitým, a nemusí se tak vůbec bát se do nich sami pustit,“ uvedl k novému pořadu Roman Mrázek, programový ředitel FTV Prima.

V prvním díle, který bude televize Prima vysílat v neděli 6. října ve 13.30, předvede Pepa Libický, jak můžeme starou dlažbu vyměnit za novou kamennou. Minutový manžel pak ukáže, jak lze dlažbu, jmenovitě tu zámkovou, vyčistit.

LIBOVKY PEPY LIBICKÉHO
LIBOVKY PEPY LIBICKÉHO (Zdroj: archiv FTV Prima)
MINUTOVÝ MANŽEL
MINUTOVÝ MANŽEL (Zdroj: archiv FTV Prima)

Nedělní hobby pořady na televizi Prima sledovalo v prvním pololetí letošního roku průměrně kolem 400 tisíc diváků. RECEPTÁŘ PRIMA NÁPADŮ měl průměrnou sledovanost 388 000 diváků v CS 15+ (share
21,05 %), Vychytávky Ládi Hrušky pak 409 000 diváků v CS 15+ (share 20,54 %). Nejsledovanější epizody obou pořadů v březnu tohoto roku vidělo přes půl milionu diváků v CS 15+.*

Zdroj: ATO – Nielsen Admosphere, živě + TS0-3 TV, ke dni 9. 9. 2019

*530 000 diváků (share 22,88 %) u RECEPTÁŘE PRIMA NÁPADŮ, 504 000 diváků (share 22,94 %) u Vychytávek Ládi Hrušky

Publikováno: 27. 9. 2019

Jsme členy mediální skupiny Prima