Navštivte INTERBEAUTY PRAGUE a WORLD OF BEAUTY & SPA

Dva v jednom. To jsou dva veletrhy krásy s mnohaletou tradicí INTERBEAUTY PRAGUE a WORLD OF BEAUTY & SPA, které spojily své síly a za jediné vstupné nabídnou návštěvníkům novinky, show i profesionální oborové workshopy. Ve dnech 27. a 28. září 2019 v PVA Letňany vás čeká nezapomenutelná a tělu i duši prospěšná beauty párty plná zážitků.

Na veletrhu krásy můžete vyzkoušet novinky nejen v líčení na vlastní kůži

Organizátoři pro Vás přichystali kadeřnickou show Tomáše Arsova. Poprvé uvidíte makeupovou Maybelline show s něžnou kráskou Monikou Bagárovou a nebudou chybět ani vzrušující módní přehlídky s vítězkami soutěže krásy Miss Czech Republic či módní show vítězů a finalistů soutěže Muž roku 2019.

Lucia Lucid Sládečková
Lucia Lucid Sládečková (Zdroj: ABF, a.s.)
Tomáš Arsov
Tomáš Arsov (Zdroj: ABF, a.s.)

Pokud máte rádi influencery, v pátek i sobotu bude mít ve své růžové expozici velké setkání se svými fanoušky pink barbie Dominika Myslivcová. A v sobotu se můžete seznámit s hvězdou slovenské makeupové scény Lucií Lucid Sládečkovou.  

Dominika Myslivcová
Dominika Myslivcová (Zdroj: ABF, a.s.)
Monika Bagárová
Monika Bagárová (Zdroj: ABF, a.s.)

Dvoudenní program v PVA EXPO PRAHA Letňany bude opravdu nabitý a rozmanitý. Další informace, včetně aktuálního doprovodného programu, najdete na www.veletrhkosmetiky.cz.

Zkouška líčení
Vyzkoušejte si novinky v líčení (Zdroj: ABF, a.s.)
Ivana Jirešová
Na své si přijdou i milovnice nehtíků v rámci celosvětového mistrovství v nail designu NailPro Czech (Zdroj: ABF, a.s.)

Publikováno: 27. 9. 2019

Jsme členy mediální skupiny Prima