FOR ARCH oslavil třicetiny

Veletrh FOR ARCH 2019 přivítal 72 656 návštěvníků, kterým na 39 402 metrech čtverečních představilo své výrobky a služby 791 vystavovatelů. Zaplněné výstaviště nenechalo nikoho na pochybách, že FOR ARCH je i letos přední českou událostí ve stavebnictví.

K největšímu stavebnímu veletrhu patří prvotřídní výrobky, nápadité novinky i chytře pojatá tradiční řešení (Zdroj: PVA EXPO Praha)

Co se týče poptávky nebo množství zakázek, vede si české stavebnictví dobře. Za minulý rok se dokončilo téměř 20 tisíc bytů a prostavělo se 275 miliard korun. Veletrh je nejen přehlídkou, ale i zdrojem informací. Pro vystavovatele je potom FOR ARCH vítanou příležitostí k hledání partnerů, obchodních příležitostí, nebo prostě jen k příjemnému setkání s kolegy z oboru. A kdo se nemohl veletrhu zúčastnit osobně, mohl alespoň sledovat dění na veletrhu online.

For Arch 2019
Veletrh je nejen přehlídkou, ale i zdrojem informací (Zdroj: PVA EXPO Praha)

Třicet let po sametové revoluci si české stavebnictví prošlo členitým vývojem, kdy zažilo vrcholy i krize. Vzniklo mnoho nápadů, výrobků, firem a samozřejmě staveb. Jen části z nich se povedlo fungovat po celou dobu, zachovat si kvalitu a dále se rozvíjet. Po třicátém úspěšném ročníku můžeme říct, že mezi ně patří i stavební veletrh FOR ARCH. Firmy s ním počítají, odborníci ho respektují a návštěvníci jsou po třiceti letech zvyklí, že ověřené informace, kvalitní materiály i spolehlivé dodavatele najdou každý podzim na jednom místě – na veletrhu FOR ARCH v Letňanech.

Soutěžní přehlídka stavebních řemesel SUSO
Soutěžní přehlídka stavebních řemesel SUSO (Zdroj: PVA EXPO Praha)

Více na: www.forarch.cz.

Publikováno: 3. 10. 2019

Jsme členy mediální skupiny Prima