Pozvánka na Stříbrné vánoční dny

Kdo stále neví, co má nadělit svým blízkým pod stromeček, může si přijít načerpat inspiraci na další ročník veletrhu STŘÍBRNÉ VÁNOČNÍ DNY, které se konají ve dnech 12. - 15. prosince v prostorách PVA EXPO PRAHA Letňany již pojedenácté. Navíc si můžete užít koncerty známých hvězd.

Na Stříbrných vánočních dnech na vás čekají tipy na originální vánoční nadílku (Zdroj: Pavlína Wagnerová Málková)

Koncerty slavných hvězd

Sváteční atmosféru veletrhu STŘÍBRNÉ VÁNOČNÍ DNY dokreslí bohatý doprovodný program. Ve čtvrtek čeká návštěvníky řada vystoupení pěveckých a tanečních souborů, v pátek pak program s dětmi z dětských domovů pod záštitou sdružení CHARITA DĚTEM.

Vánočně prostřený stůl
Inspirujte se třeba tipy na vánoční prostírání (Zdroj: Pavlína Wagnerová Málková)

Zlatý hřeb celého veletrhu se ale odehraje v sobotu 14. prosince od 13 do 17 hodin ve Vstupní
hale II
. V rámci programu nazvaného DEJME ŠANCI DĚTEM vystoupí mnoho známých tváří. Menší děti pobaví Václav Upír Krejčí, větší nadchne ohnivá show Petra Dragona Kozáka, ale celou rodinu zaručeně roztančí italské legendy Drupi & Davide Mattioli s největšími hity a novými duety obou zpěváků. Odpolednem návštěvníky provede Anife Ismet Hassan Vyskočilová.

DRUPI CODRUPI
Celou rodinu zaručeně roztančí italské legendy Drupi & Davide Mattioli (Zdroj: PVA EXPO PRAHA)

Zatímco na koncert Drupiho a Davida Mattioli se dostanete v rámci vstupenky na veletrh STŘÍBRNÉ VÁNOČNÍ DNY úplně ZDARMA, na další dva koncerty si musíte zakoupit lístky v předprodeji. Rozhodně ale za to stojí. Ve čtvrtek 12. prosince v 19 hodin se Kongresový sál PVA EXPRO PRAHA rozezní hlasem talentované zpěvačky Debbi. V sobotu 14. prosince ji na stejném pódiu od 18 hodin vystřídá stálice české populární hudby Bára Basiková se smyčcovým orchestrem Prague Lecian Strings.

Debbi na vánočním koncertu
Ve čtvrtek 12. prosince v 19 hodin se Kongresový sál PVA EXPRO PRAHA rozezní hlasem talentované zpěvačky Debbi (Zdroj: PVA EXPO PRAHA)
Bára Basiková
V sobotu 14. prosince se na stejném pódiu od 18 hodin představí Bára Basiková (Zdroj: PVA EXPO PRAHA)

V rámci vstupného na veletrh STŘÍBRNÉ VÁNOČNÍ DNY bude možné vychutnat si také sérii nedělních vystoupení, která jsou součástí programu organizace Ulice dětem. Představí se zpěvačka a kytaristka Sabina Uxová, multižánrový zpěvák Jana Čechovského a Filip Solčany alias Beatsolčy, který se věnuje beatboxu.

Více o programu veletrhu STŘÍBRNÉ VÁNOČNÍ DNY na stránkách akce www.vanocnidny.cz.

Publikováno: 30. 11. 2019

Jsme členy mediální skupiny Prima