Startuje Škola mistrů

V roce 2020 pořádá společnost LB Cemix již 9. ročník Školy mistrů, která je určená pro obchodní partnery a zájemce z řad odborné veřejnosti. Oblíbená série odborných seminářů startuje již v polovině ledna. Přednášky se konají v řadě měst po celé republice.

Škola mistrů zve na další ročník oblíbených seminářů (Zdroj: Cemix)

Přihlaste se do Školy mistrů

Letošní ročník se zaměřuje na dva hlavní tematické okruhy. Jednak ETICS Cemixtherm – vše na téma zateplovacích systémů, jejich povrchových úprav, kreativních omítek, ale také balkonových systémů. Druhým tematickým okruhem bude Rekonstrukce a sanace se systémy Cemix, kde se posluchači kurzů mohou dozvědět praktické informace a tipy k sanačním omítkám Cemix a velmi respektovanému Památkářskému programu. Specialisté firmy Cemix se rovněž zaměří na hliněné omítky a břízolity, jejichž popularita mezi stavebníky v posledních letech prudce stoupá. Některé semináře budou věnovány i další problematice z oblasti omítkářských prací.

Cemix škola
Ukázka odborného semináře za účasti obchodních partnerů i zájemců z řad veřejnosti (Zdroj: Cemix)

O semináře je každoročně velký zájem. Podívejte se na nabídku nejbližších seminářů a přihlaste se včas, neboť kapacity jsou limitované. Každý účastník vzdělávacího programu obdrží Osvědčení o absolvovaném proškolení a dárek. Rezervační formulář, přehled témat a termínů naleznete zde.

https://www.cemix.cz/skola-mistru

Publikováno: 16. 12. 2019

Jsme členy mediální skupiny Prima