Výstava stavebních materiálů Stavitel 2020

Pokud se chystáte rekonstruovat, stavět nebo si jen upravit své bydlení či chalupu, nenechte si ujít letošní již 26. ročník národní výstavy stavebních materiálů a technologií Stavitel 2020, který bude probíhat od 20. do 22. února 2020 na výstavišti v Lysé nad Labem. Přijďte se inspirovat, jak si zařídit krásné a zdravé bydlení a zároveň se dozvědět o novinkách ve stavebnictví.

Přijďte na národní výstavu stavebních materiálů a technologií Stavitel 2020 (Zdroj: Výstaviště Lysá nad Labem)

Výstava stavebních materiálů a technologií Stavitel 2020

Na výstavě Stavitel 2020 najdou cenné informace všichni, kdo se chystají rekonstruovat, stavět, nebo upravovat rodinný dům či byt a hledají úsporný a účinný způsob údržby. Odborníci z mnoha oborů spojených se stavebnictvím budou poskytovat konzultace, představovat vhodné materiály a poradí, jak kvalitně a levně postavit rodinný dům. Nabídka stavebních technologií zahrne i dřevostavby, nízkoenergetické stavby a pasivní domy.

Prezentovat se zde budou firmy v jednotlivých oborech od stavebních a izolačních materiálů, povrchových úprav, odvětrávání, přes podlahy, dlažby, obklady, vytápění, sanitu, kuchyně, až po střechy, komíny, zámkové dlažby, zahradní prvky, studny, čističky a bazény. Návštěvníci se seznámí také s možnostmi rekonstrukce a výměny oken či interiérových a vstupních dveří či vrat a s náměty pro drobnou zahradní architekturu a stavbu plotů.

Novinky ve stavebnictví
Na výstavě se dozvíte o novinkách ve stavebnictví (Zdroj: Výstaviště Lysá nad Labem)

Souběžně s výstavou Stavitel probíhají také:

Ligna Bohemia - mezinárodní výstava strojů, nástrojů, zařízení a materiálů pro dřevozpracující průmysl

Řemesla - veletrh odborného školství. Návštěvníci a žáci osmých a devátých tříd, se budou moci seznámit s aktuální nabídkou učebních a maturitních oborů ve více než třiceti školských zařízení z celé České republiky. Těšit se můžete na módní přehlídku studentů střední školy oděvního designu Lysá nad Labem, barmanskou show a další zajímavá vystoupení žáků a studentů středních škol. Cech instalatérů ČR organizuje v rámci výstavy soutěž žáků SOŠ a SOU oboru instalatér.

Chalupář - veletrh nejen pro všechny chataře a chalupáře. 

Více informací najdete na www.vll.cz.

Publikováno: 1. 2. 2020

Jsme členy mediální skupiny Prima