Nabídka zajímavých pracovních příležitostí

Společnost HECHT stále roste a zaměstnává lidi i v menších regionech s vyšší nezaměstnaností. Šanci kariérního uplatnění nabízí kromě standardních pozic v managementu také nadšeným kutilům i zahrádkářům, pro něž se koníček může stát prací a své znalosti a nadšení mohou uplatnit v nových kamenných prodejnách. Protože nákupem zahradní a dílenské techniky vše začíná.

Když je práce zároveň i koníčkem. HECHT nabízí nové pracovní příležitosti (Zdroj: Hecht)

Co Hecht nabízí?

„Každý zákazník prožívá příběh svého bydlení zcela jinak, proto se snažíme přáním zákazníků přizpůsobit a pečlivě poznávat jejich potřeby. Jsme jim tak připraveni poradit, ať už chtějí sešroubovat poličky v dětském pokoji akumulátorovými šroubováky, nebo hledají a porovnávají parametry a ceny vhodných pomocníků, které budou využívat v péči o dům a zahradu. Díky našim pestrým produktovým řadám v segmentu zahradní techniky, dílenského vybavení, ale i volného času nebo elektromobility dokážeme erudovaně poradit nejen s výběrem samotných produktů, ale také s jejich obsluhou, provozem nebo bezpečností,“ říká Jan Libánský, manažer marketingu společnosti HECHT MOTORS.

Oprava
Naučte se pracovat jako odborník (Zdroj: Hecht)

Profesionální přístup

Společnost HECHT je díky speciálním a důmyslným proškolením zaměstnanců schopna svým zákazníkům poradit s ohledem na aktuální podmínky jejich zahrad, členitost terénu, frekvenci údržby zahrady, dostupnost elektrické sítě – na jaké parametry strojů se mají při výběru zaměřit, jak stroje správně používat, aby efektivně a bezchybně plnily svou funkci. „Proto nespoléháme jen na online prostředí, kam umísťujeme různé rady, návody, tipy, blogy, kalkulátory, ale vychováváme si své kvalitní prodejní specialisty, aby byli schopni zákazníkům kvalifikovaně poradit s řešením jejich zahrad,“ říká Jan Libánský.

Motorová pila
Motorovou pilou od Hechtu budete řezat jako profesionálové (Zdroj: Hecht)

Stabilní prostředí a rychle rostoucí síť prodejen

Společnost HECHT MOTORS stále dynamicky roste a svými prodejnami a e-shopem pokrývá převážnou část trhu. Stává se tak významným hráčem také v oblasti zaměstnanosti, a to i v regionech s tradičně vysokou mírou nezaměstnanosti. 

Multifunkční traktůrek
Pečujte o svou zahradu s nářadím a stroji od Hechtu (Zdroj: Hecht)

„Jsme stabilním zaměstnavatelem s více než 25letou tradicí a svým zaměstnancům nabízíme perspektivní dlouhodobé pracovní uplatnění s možností speciálních školení, která rozšíří jejich znalosti v oblasti zahradní a dílenské techniky, takže se stanou profesionály ve svém oboru,“ uzavírá Jan Libánský, HECHT.

Aktuální nabídka pracovních míst je na kariera.hecht.cz

Publikováno: 23. 1. 2020

Jsme členy mediální skupiny Prima