Čas na nákup vertikutátoru od Hechtu

Akumulátorové provzdušňovače trávníku jsou neocenitelnými pomocníky v boji s plevelem a mechem na vaší zahradě. Vyzkoušejte novinky od Hechtu a nebudete již nikdy pracovat s jiným nářadím. Tyto vertikutátory jsou inovované, snadno obsluhovatelné, nepotřebují kilometry přívodního kabelu a dostanou se i do špatně přístupných míst. Nevadí jim ani nerovnost terénu a mají dlouhou životnost.

Motorové a akumulátorové vertikutátory HECHT vám zdokonalí trávník (Zdroj: Depositphotos)

Tipy na zahradní bezdrátové vertikutátory Hecht

HECHT 1384 je akumulátorový provzdušňovač trávníků vhodný pro použití na menších plochách do 1000 m2. Největší výhodou akumulátorového pohonu je velice snadná obsluha, tichý provoz bez emisí a žádné přívodní kabely. S tímto vertikutátorem s pracovním záběrem 38 cm tak můžete snadno manévrovat mezi záhony a okolo keřů, neomezuje vás při tom žádný přívodní kabel, stroj je na rozdíl od podobných benzínem poháněných provzdušňovačů relativně tichý a bez zplodin. Stačí pouze vložit nabitý akumulátor a stroj je připraven k použití.  

Akumulátorový provzdušňovač HECHT 1384
Tento malý pomocník provzdušní trávu na menší ploše (Zdroj: HECHT)

HECHT 5654 je praktický motorový provzdušňovač trávníků s pracovním záběrem 50 cm, který zvládne i střední a větší plochy. Vertikutátor je vybaven válcem s 18 ocelovými noži,  benzinový motor OHV o výkonu 1,2 kW se postará o hladký chod i dostatečnou sílu na válci, kovové šasi pak zajišťuje dobrou stabilitu při pohybu v nerovném terénu a dlouhou životnost. Kolečka jsou vybavena kuličkovými ložisky pro hladký pohyb. Doporučená pracovní plocha je až 1600 m2.

Motorový provzdušňovač HECHT 5654
Takovýto vertikutátor se nebojí ani velkých ploch (Zdroj: HECHT)

Publikováno: 27. 1. 2020

Jsme členy mediální skupiny Prima