Aktuality ze světa veletrhu FOR WOOD

Veletrh dřevěných staveb, konstrukcí a materiálů FOR WOOD představí ve dnech 6. až 8. února 2020 aktuální vývoj, novinky a trendy oboru. Přehlídka špičkových firem bude v PVA EXPO PRAHA doplněna i poradenstvím specialistů nebo přednáškovými bloky a programem pro laiky, profesionály a rodiny s dětmi. Přijďte se inspirovat a také poradit do Letňan.

Veletrh FOR WOOD uvádí aktuální zprávy a informace (Zdroj: PVA Expo Praha)

Novinky z veletrhu FOR WOOD

Dřevostavby se stále více dostávají do obliby Čechů jakožto rodinné, ale i bytové domy nebo například penziony nebo školky. Na tento trend reaguje veletrh FOR WOOD, který zodpovídá všechny otázky a naplňuje požadavky zájemců o tento typ bydlení. Všechny technologie i další systémy a trendy výstavby dřevostaveb představuje FOR WOOD s pomocí výrobních a dodavatelských firem. Ani v únoru 2020 tomu nebude jinak a návštěvníci mohou poznat nabídky společností, jako jsou např. DOMY DNES, CELET, PILA MARTINICE, RD RÝMAŘOV nebo OK PYRUS a mnoho dalších.

Dřevostavby
Na veletrhu se seznámíte s novými trendy v oblasti dřevostaveb (Zdroj: PVA Expo Praha)

Velký výběr kvalitních dodavatelů dřevostaveb na jednom místě ale není jedinou devizou veletrhu. Zájemci se mohou zdarma poradit s odborníky v Poradenském centru, kteří pomohou v jakékoliv fázi přípravy stavby. Anebo si mohou vyslechnout cenné informace na některém z připravovaných přednáškových bloků.

Projekty
K dispozici vám bude i poradenská služba a ukázka 3D projekce (Zdroj: PVA Expo Praha)

FOR WOOD je jedním ze tří pilířů unikátního souběhu veletrhů, jehož dalšími jednotlivci jsou FOR PASIV a nově i FOR THERM. Více informací o veletrhu najdete na www.for-wood.cz.

Začátkem února vás přivítá veletrh FOR WOOD v Letňanech (Zdroj: PVA Expo Praha)

Publikováno: 30. 1. 2020

Jsme členy mediální skupiny Prima