HOLIDAY WORLD zve na cestu kolem světa

Větší a modernější HOLIDAY WORLD se bude konat už podevětadvacáté. Premiérově se však 13. až 16. února 2020 představí v prostorách letňanského výstaviště PVA EXPO PRAHA. Návštěvníky potěší i souběžný veletrh REGION WORLD, který nabídne v celé své kráse klenoty krajů České republiky.

V rámci veletrhu Holiday World můžete navštívit spoustu cizích zemí a vidět celý svět (zdroj: PVA Expo Praha)

Mezinárodní veletrh cestovního ruchu HOLIDAY WORLD je nejvýznamnější akcí svého druhu nejen v České republice, ale i v regionu střední Evropy. V roce 2020 se na veletrhu HOLIDAY WORLD představí národní turistické centrály tradičních evropských zemí i vzdálených destinací, například Ameriky, Asie a Afriky. Na turistické zážitky budou lákat regiony České republiky a aktuální nabídky zájezdů do celého světa nabídnou desítky cestovních kanceláří a agentur.

Pozvánka na veletrh Holiday World
Pozvánka na veletrh Holiday World 2020 skrývá poznávání dalekých krajin (Zdroj: PVA Expo Praha)

Prima ZOOM WorldFilm

Návštěvníci veletrhu se mohou těšit na cestovatelský festival Prima ZOOM WorldFilm a setkání s dobrodruhy, kteří uvedli na trh nové knihy a filmy. Dorazí i český „indián“ Mnislav Zelený Atapana. Muž, který prožil řadu let mezi jihoamerickými indiány.

HW 4_Mnislav Zelený Atapana
Dokument o životě jihoamerických indiánů očima Mnislava Zeleného Atapany (Zdroj: Mnislav Zelený Atapana)

Tatra kolem světa 2

Veletrh nabídne o víkendu také mimořádnou příležitost rozloučit se s týmem expedice Tatra kolem světa 2 a prohlédnout si na vlastní oči unikátní Tatru 815. Speciálně upravený vůz, který koncem února 2020 naváže na expedici Tatra kolem světa z let 1987 až 1990.

Tatra 815
Prohlédněte si i unikátní Tatru 815, která vyrazila na cestu kolem světa (Zdroj: archiv Tatra kolem světa 2)

Pacifická hřebenovka

Zajímavé budou rozhodně i přednášky o Pacifické hřebenovce. O své zážitky se podělí Monika Benešová. Holka z Moravy, která se během cesty postavila nemoci, poušti, omrzlinám, medvědům i pumám.

HW 3_Monika Benešová
Zjistíte, jak holka z Moravy stavěla nemocnici nebo bojovala s omrzlinami (Zdroj: Monika Benešová)

Fotr na tripu

Poznejte osobně hlavního protagonistu výpravy Fotr na tripu. Expert Pepa vám osobně poradí, jak s malými dětmi projet Ukrajinu, Moldávii, Gruzii, Ázerbájdžán, Kyrgyzstán a Kazachstán. Navíc si budete moci prohlédnout i jeho upravenou Toyotu Land Cruiser.

Fotr na tripu
Pepa s dcerami vyrazil na dobrodružnou výpravu (Zdroj: Josef Vrtal)

Zájezdy za milion i Expediční kamera

V rámci doprovodného programu se bude konat také festival Expediční kamera a nebude chybět oblíbená soutěž Zájezdy za milion.

Cesta kolem světa
Poznejte nové země díky HOLIDAY WORLD (Zdroj: PVA Expo Praha)
Stanování
Spaní pod stanem v cizině? Žádný problém (Zdroj: PVA Expo Praha)

3 veletrhy za 1 vstupné

Zmíněné veletrhy, tedy HOLIDAY WORLD, REGION WORLD a dokonce i další veletrh PAMÁTKY – MUZEA – ŘEMESLA, si mohou návštěvníci užít v rámci jedné vstupenky.

Více informací o veletrhu, včetně aktuálního předprodeje vstupenek, najdete na www.holidayworld.cz.

Moře
Nechte se uchvátit krásou mořských vln (Zdroj: PVA Expo Praha)

Publikováno: 2. 2. 2020

Jsme členy mediální skupiny Prima