PAMA na Stavebním veletrhu Brno

Společnost PAMA vás srdečně zve k návštěvě své expozice na brněnském Stavebním veletrhu, který se bude konat od 26. do 29. 2. 2020.

Společnost PAMA na Stavebním veletrhu představí novinky (Zdroj: Pama)

Kde expozici PAMA na Stavebním veletrhu najdete?

Na společné expozici Krytiny-Střechy v pavilonu V vám odborníci ze společnosti PAMA rádi poradí a představí novinky v oblasti tepelné PIR a PUR izolace, v sortimentu sklolaminátových a polykarbonátových krytin, i prosvětlení pro zastřešení přístřešků a pergol.

Pokud byste měli zájem o vstupenky zdarma, neváhejte si o ně napsat.

plánek areálu
Stavební veletrh Brno 2020 - plánek areálu (Zdroj: PAMA)

Stavební veletrh Brno 2020

Hlavním tématem Stavebního veletrhu 2020, který se koná 26.- 29. 2. 2020 v Brně, bude Vnitřní prostředí budov a tepelný komfort, které se bude prolínat všemi čtyřmi dny veletrhu. Zaměří se na témata: zelené střechy a fasády, topení a chlazení, větrání a stínění nebo osvětlení a akustika. Na návštěvníky z řad odborné i široké veřejnosti čeká kromě prezentace produktů, praktických ukázek a zajímavých přednášek také řada bezplatných poradenských center.

O společnosti PAMA

PAMA, a.s. je česká firma založená v roce 1993. Nosným programem je prodej sklolaminátových střešních krytin, prosvětlovacích krytin, polykarbonátů, polyuretanových tepelných izolací a sendvičových panelů. U všech nabízených produktů je firma výhradním, nebo přímým dovozcem pro ČR. Firma PAMA a.s. zajišťuje i montáž zkušenými řemeslníky, školení montážních firem, technickou podporu a certifikaci dle legislativy platné v ČR.

20190227_083753
Expozici PAMA naleznete v pavilonu V (Zdroj: PAMA)

Publikováno: 25. 2. 2020

Jsme členy mediální skupiny Prima