Speciální houbičky na nádobí i úklid

Disponujete doma drahým nádobím, které se u vás dědí už po generace, a bojíte se na něj používat houbičky, které by vám jej mohly poškrábat? Nyní se už nemusíte bát. Speciální houbička vás zachrání.

Usnadněte si úklid domácnosti pomocí speciálních houbiček (Zdroj: Vileda)

Houbičky do každé domácnosti a na každý povrch

Díky svému aktivnímu povrchu odstraní houbička Pur Active zaschlou špínu z hrnců a nádobí bez toho, aby je poškrábala. Celistvý povrch vrstvy určené pro drhnutí zajišťuje, že dovnitř houbičky neproniknou žádné nečistoty. Má ergonomický tvar, jenž se pohodlně drží, a tak se snadno dostanete i do záhybů, které jsou jinak pro čištění těžko přístupné.

Nemusíte se bát, že byste si svou drahou teflonovou pánev či sklokeramickou desku zničili pracným čištěním zaschlého omastku. Houbička má dvě různé strany – jemnou a hrubou. Ta hrubá díky speciálnímu aktivnímu materiálu špínu nejdříve naruší a posléze ji odstraní. Jemnou stranou následně už jen setřete zbylé nečistoty a máte hotovo. Po použití houbičku jednoduše opláchnete a bude zase jako nová. Pur Active šetří váš čas i energii.

PUR active houbička střední
Houbičku lze použít na všechny povrchy (Zdroj: VILEDA)

PUR Active houbičku od Viledy seženete ve dvou velikostech a v balení vždy najdete dva kusy. PUR Active houbičky jsou také nyní nově k dostání ve vybraných prodejnách BILLA CZ.

Revoluční mikrohadřík

Úklid koupelny, kuchyně ale i čištění oken či zrcadel nebylo nikdy jednodušší. Nebudete potřebovat tisíc různých čisticích prostředků. Nebudete totiž potřebovat ani dva. Stačit vám bude pouze revoluční mikrohadřík Actifibre od značky Vileda.

Čeká vás jarní úklid a vy se již nyní děsíte toho, jak budete celý den klečet na kolenou, drhnout špinavá okna a u toho dýchat výpary použitých chemikálií? Na to můžete zapomenout. Hadřík z mikrovláken je vyroben z látky, jež nevyžaduje k čištění povrchu žádný chemický prostředek. Dá se proto jednoduše využít i na místech, kde běžně pracujete s jídlem nebo, kde se pohybují děti.

Actifibre v akci
Revoluční hadřík zatočí se špínou rychlostí blesku (Zdroj: VILEDA)

Vyčistit kuchyň po náletu rodiny, která měla hlad, ale o úklid se už moc nestarala, nemůže být snazší. Hadřík setře nečistoty jedním tahem bez zbytečného drhnutí a garantuje lesk. Díky funkci aktivní absorpce a snadného ždímání bude úklid hračka. Navíc rychle schne a dá se používat opakovaně díky možnosti praní v pračce.

Hadřík disponuje dokonalou savostí, čištěný povrch zachovává jemný na dotek, nepoškrábe ho, ani nezanechá šmouhy či chloupky. Jedním tahem vyčistíte pevný povrch politý kávou i potřísněný kečupem. Snadno a rychle tak z vašeho domova vykouzlíte útulné místo plné čistoty.

PUR Active
Prodává se v ekonomickém balení (Zdroj: VILEDA)

Více informací najdete na stránkách www.shop.vileda.cz

PUR Active
Prodává se v ekonomickém balení (Zdroj: VILEDA)

Publikováno: 28. 2. 2020

Jsme členy mediální skupiny Prima