Vychází nové číslo časopisu Zahrádkář

Kdo se nechce neustále nořit do hlubin internetu, a přeci by rád měl čerstvé informace o dění na zahradě, jistě si zakoupí nové číslo časopisu Zahrádkář. Výhodou je, že si tento časopis můžete předplatit a zajistit si tak četné drobné dárečky, které svým pravidelným čtenářům redakce připravuje. Březnové číslo je nabito informacemi, tipy a dobrými radami.

Nové číslo časopisu Zahrádkář již v prodeji (Zdroj: Zahrádkář)

Na povídání o tom, že si v březnu ještě v teple odpočineme, jak známe z pranostik, můžeme díky oteplování zapomenout. Obyčejně to vypadá tak, že co nestihneme v březnu vysít a vysázet, už nezachytí jarní vláhu včetně chladného počasí, které umožňuje rostlinám dobře zakořenit před nástupem půlročního teplého až horkého a obyčejně i suchého období.

Zimní období se nezadržitelně blíží ke svému závěru, počasí nás již láká do zahrady. V březnovém vydání Vám poradíme, jak zjara ošetřit trvalkové záhony, možnost jak navrátit zahradu přírodě, aby přitom zůstala krásná i pro vás, přitom se podíváme na biologickou ochranu, kterou si můžete dopřát a také jak můžete podpořit drobné opeřence na zahradě. Povíme si i něco o jablku Lotos a porovnáme široký sortiment slivoní. S dětmi si můžete podle nás vysít květinový záhon nebo si připravit nějakou dobrotu s Florentýnou. A kdo má rád naklíčená semínka k jídlu, tak si přijde také na své, možná pak ani nebude potřebovat Angínovník, o kterém taky píšeme.

Vysévání
V čísle se dočtete vše potřebné o vysévání květin (Zdroj: Depositphotos)

Koncem měsíce jak hodiny, do každé zahrádkářské rodiny. Časopis Zahrádkář!

Předplaťte si Váš oblíbený časopis o Zahradě i na rok 2020.

Oproti běžnému stánkovému prodeji je předplatné cenově výhodnější a navíc je doplněno o různé drobné dárky, např. monotematické brožury "Knihovnička zahrádkáře", vzorky osiv, hnojiv a s lednovým vydáním časopisu Vám přijde i stolní týdenní kalendář.

Více aktuálních a přehledných informací naleznete na našich nových webových stránkách www.izahradkar.cz.

Publikováno: 17. 3. 2020

Jsme členy mediální skupiny Prima