Přednášky CAMPu o zdraví

CAMP nabízí další zajímavosti ze svých přednášek. Letošní rok bude ve znamení zdraví a architektury. Dokážete si představit, jak vypadá moderní architektura v nemocničních zařízeních? To vše se dozvíte na další z přednášek.

Architektura, urbanismus a zdraví na CAMPu (Zdroj: CAMP)

Architektura, urbanismus a zdraví, která proběhne v úterý 24. 3. od 19 hodin.

Již nyní je jasné, že zdraví bude zásadním tématem roku 2020. Léčebná zařízení a nemocniční areály jsou nedílnou součástí organismu měst. Jakou roli však hrála v minulosti? Jak může v budoucnu vypadat jejich běžné fungování? Jak vypadá moderní architektura nemocničního prostředí? A jak se mohou dnešní města efektivně připravit na hrozící pandemie? To vše se dozvíte na online přednášce CAMPu o architektuře, urbanismu a zdraví. Povede ji profesor Cor Wagenaar z nizozemské univerzity v Groningenu a Technické univerzity Delft, jenž je spoluautorem nedávno vydané publikace Hospitals: A Design Manual, která popisuje zásadní vývoj nemocnic v posledních letech. Akce bude streamovaná na Facebooku CAMPu.

Cor Wagenaar
Architekt profesor Cor Wagenaar z nizozemské univerzity v Groningenu a Technické univerzity Delft (Zdroj: CAMP)

Na www.campuj.online vznikl blog, který bude každý den přinášet zajímavé informace z architektury, urbanismu a rozvoje Prahy. Aktuálně na něm najdete:

Další informace o CAMPu:

Podcast  Zkouška sirén, Instagram  @camppraha, Facebook  CAMP,  Youtube se záznamy přednášek .

Publikováno: 23. 3. 2020

Jsme členy mediální skupiny Prima