Neděle s Receptářem Prima nápadů

Vaše chvíle pohody v nedělní poledne! S užitečnými radami a praktickými nápady přichází do vašich domácností pravidelně každý týden oblíbený hobby magazín RECEPTÁŘ PRIMA NÁPADŮ s Oldřichem Navrátilem.

RECEPTÁŘ PRIMA NÁPADŮ – 5. díl (Zdroj: Archiv FTV Prima)

Další díl oblíbeného Receptáře již tuto neděli

Sledujte v neděli 29. března 2020 v 12.45 na Primě

V posledním březnovém díle si připomeneme, že nestačí mít na jaro dokonale připravené pouze vlastní záhony, ale je vhodné zkultivovat i nejbližší okolí za plotem naší zahrady. Díky tomu se můžeme zbavit potencionálního zdroje škůdců a nákazy, kteří by mohli proniknout na náš pozemek. Naučíme se pečovat o růže po zimě. A také se dozvíme spoustu zajímavých informací a rad o chovu želvy. V rubrice Prima NÁPADY vyrobíme originální stolek s hodinami. Ostatně skleněné hodiny budou hrát hlavní roli také při Tvoření s Rooyou.

RPN_2020_synopse_5.dilu (3)
Paní doktorka Riedlová poradí vašim mazlíčkům (Zdroj: archiv FTV Prima)

Na vaše dotazy týkající se všeho okolo stavění odpoví pravidelná Listárna a spolu s Pepou Libickým pronikneme do tajů technologie světlovodů, které takřka zázračně pomůžou v místnostech, kde bojujeme s nedostatkem denního světla.

RECEPTÁŘ PRIMA NÁPADŮ je oblíbený magazín pro pěstitele, chovatele, chalupáře a všechny, kdo chtějí pěkně a pohodlně bydlet nebo příjemně relaxovat. Pořadem plným nejen sezonních rad a tipů provádí Oldřich Navrátil se svými hosty.

RPN_2020_synopse_5.dilu (2)
Kutilská dílna nabídne nové nápady (Zdroj: archiv FTV Prima)

Více najdete na https://primadoma.tv/

Publikováno: 27. 3. 2020

Jsme členy mediální skupiny Prima