Navrhování kuchyní on-line

Většina firem na území ČR byla, na základě Usnesení Vlády ČR ze dne 14. března 2020 č. 211 nucena uzavřít prodejny. Zároveň zůstaly miliony lidí doma s dětmi, na dovolených a práci z domova. Proto největší specialista na kuchyně uvedl jako první na trhu službu Navrhování kuchyně on-line v bezprostředním kontaktu se vzdáleným designérem.

Specialisté na kuchyně vychází vstříc zákazníkům: Navrhování kuchyní on-line (Zdroj: Depositphotos)

On-line plánování kuchyně

Nejde o již známé 3 D plánovače kuchyní, které jsou zákazníkům k dispozici již mnoho let, ale o živé plánování kuchyně s návrhářem. IT oddělení Oresi připravilo pro klienty speciální technické prostředí, díky kterému návrhář se vzdáleným zákazníkem sdílí na obrazovce počítače všechny kroky při navrhování kuchyně a rozvíjí je podle jeho okamžitých podnětů.

1_pudorysKLS
Nejprve vznikne projekt na počítači (Zdroj: Oresi)

V praxi to vypadá tak, že zákazník sedí doma, návrhář ve studiu a bez rizika přenosu infekce jsou formou videorozhovoru v dokonalém osobním kontaktu. Návrhář on-line zanáší případné změny a výsledkem je finální vizualizace, půdorys kuchyně a kompletní technická dokumentace. Využití tohoto kanálu nevyžaduje žádnou speciální instalaci softwaru nebo mimořádné zařízení ze strany zákazníka. Stačí vyplnit formulář a přihlásit se do call centra, které zákazníka spojí s příslušným návrhářem.

2_KLS
Poté se převede do 3D projekce (Zdroj: Oresi)

Tato uživatelsky přátelská služba plně nahradí schůzku v prodejně, umožní promítnout do návrhu kuchyně všechna přání a požadavky a pro zákazníky je zcela zdarma. Zároveň specialisté připravili i služby osobního konzultanta a návrháře kuchyně, který je připraven navštívit klienty doma. Je tak možné vybrat si, která z nových služeb zákazníkovi více vyhovuje. Zároveň společnost garantuje, že všichni její pracovníci, řidiči a truhláři, se kterými by klienti doma byli v osobní kontaktu, jsou nepřetržitě zdravotně monitorováni a nikdo z nich nepobýval v zasažených oblastech v zahraničí.

3_realizace
A výsledkem je hotová kuchyně na míru (Zdroj: Oresi)

Akci byla spuštěna v úterý 17. března a již proběhlo první setkání návrháře se zákazníkem bez hrozby infekce. Více se dozvíte zde. https://www.kuchyne-oresi.cz/novinky/novinky156.php

 Službu si pak můžete objednat přímo zde. https://www.kuchyne-oresi.cz/kuchyne-online.php   

Publikováno: 31. 3. 2020

Jsme členy mediální skupiny Prima