Bezdrátový vysavač získal ocenění

Tyčový vysavač Hoover H-FREE 500, novinka uvedená na trh na podzim 2019, se zařadil mezi vítěze kategorie Produktový design 2020 v rámci proslulého prestižního ocenění Red Dot Award. To každoročně shromažďuje na 18 tisíc příspěvků od designérů, společností a organizací z více než 70 zemí svět, o jejich zařazení mezi vítěze rozhoduje mezinárodní odborná porota s přibližně 40 členy, která letos ocenila více než 6 500 produktů.

H-FREE 500 získal prestižní ocenění Red Dot Award 2020 (Zdroj: Haier Europe)

 H-FREE 500 je nejlehčí a nejkompaktnější tyčový vysavač v nabídce značky Hoover. Jeho kompaktní tvar umožňuje jednoduché složení na výšku pouhých 69 cm, snadno jej uložíte i do nižší skříňky nebo pod schody. Tenké tělo váží jen 1,5 kg v ruční verzi, manévrování s vysavačem jde bez zbytečné námahy a jednou rukou se dostanete do každého rohu i u stropu. Veškeré příslušenství včetně ruční verze nebo hubice pro vysávání zvířecích chlupů je integrované v těle vysavače, takže jej máte vždy přímo po ruce, a jeho pestrá škála zajistí pohodlný úklid celé domácnosti.

Vysavač Hoover
Bezdrátový vysavač Hoover je praktický pomocník do každé domácnosti (Zdroj: Haier Europe)

Stejně výkonný jako kabelový vysavač

S bezdrátovým H-FREE 500 dosáhnete stejného výsledku vysávání jako s kabelovým vysavačem*. Inovativní bezkartáčový motor H-Lab poskytuje stálý sací výkon bez ztrát i při postupně se zaplňující prachové nádobě. Výkonná lithiová baterie 22 V vydrží až 40 minut na jedno nabití v automatickém režimu při vysávání nad zemí bez motorizovaného příslušenství, respektive 30 minut ve standardním režimu s hlavní motorizovanou hubicí. Stav nabití baterie můžete sledovat na LED ukazatelích nebo v mobilní aplikaci Hoover Wizard propojené s vysavačem prostřednictvím Wi-Fi.

Na českém trhu je H-FREE 500 k dispozici pod modelovým označením HF522NPW 011.

Hoover_vysavac H-Free 500_HF522NPW 011_foto 1
Vysavač získává na oblibě na českém i slovenském trhu (Zdroj: Haier Europe)
Hoover_vysavac H-Free 500_HF522NPW 011_foto 5
Bezdrátový tyčový vysavač Hoover H-FREE 500 obdržel prestižní ocenění Red Dot Award 2020 v kategorii Produktový design (Zdroj: Haier Europe)

Prohlédněte si H-FREE 500 ve videu. Více o ocenění Red Dot Award naleznete zde.

*Výkon byl stanoven na základě interních testů sběru prachu na tvrdých podlahách bez spár a se spárami a na koberci, měřen dle normy EN 60312-1 a s dosažením limitů pro sběr prachu dle Nařízení (EU) č. 666/2013.


Publikováno: 6. 4. 2020

Jsme členy mediální skupiny Prima