S Foresto můžete vyhrát krásné ceny

Zkuste své štěstí a třeba udělá výhra radost vám! Se značkou Foresto můžete v soutěži získat osobní automobil MINI Cooper Countryman, což je hlavní výhra. Také se každý den hraje o voucher v hodnotě 6 000 Kč na víkendový pobyt od společnosti Čedok a.s. Tak se zapojte, třeba vyhrajete právě vy!

Vyhrajte báječné ceny v soutěži s Foresto (Zdroj: Bayer)

Podmínky soutěže se značkou Foresto

Soutěž s Foresto trvá od 1. 3. do 30. 4. 2020 a podrobná pravidla najdete na https://www.soutezforesto.cz/

Pokud jste svědomitě zakoupili Foresto obojky ještě dříve (od 1.1.2020), pak je možné registrovat účtenku také. Nevadí, kde jste obojky koupili – v lékárně, na webu, ve zverimexu či u veterináře. Všechny účetní doklady je možné registrovat. 

Jak funguje obojek Foresto proti blechám a klíšťatům pro kočky a psy?

Chcete své domácí mazlíčky, kočky a psy ochránit před klíšťaty a blechami? Pak je naším tipem obojek Foresto. Má repelentní účinek, tedy odpuzuje parazity, takže se ani nepřisají. Díky akaracidnímu/smrtícímu účinku navíc parazit, který se dostane do kontaktu se zvířetem, které má tento obojek, uhyne. 

item_370
Obojek Foresto proti blechám a klíšťatům pro kočky a psy (Zdroj: Bayer)

Ochrana po celou hlavní sezónu

Obojek Foresto po dobu až 8 měsíců odpuzuje a hubí klíšťata a jejich larvy a nymfy. Působí také proti dospělým blechám ve všech jejich vývojových stádiích. U psů navíc účinkuje proti všenkám a byla prokázána účinnost také proti svrabu.

labrador a retrivr z Med. assistantu_Foresto na krku
Obojek zajistí ochranu vašeho mazlíčka až na 8 měsíců (Zdroj: Bayer)

Odpuzuje a hubí parazity

Jako jediný svého druhu působí obojek Foresto repelentně proti klíšťatům (míněn prokázaný farmaceutický repelentní efekt).

Jedna z obsažených účinných látek způsobí tzv. hot foot efekt neboli pocit horkých nohou, který parazitovi nedovoluje zůstat na srsti či kůži zvířete, snaží se co nejrychleji opustit takto ošetřené zvíře.  Účinné látky postupně napadají nervový systém škůdce, paralyzují ho, takže není schopen proniknout do kůže zvířete a sát krev. Tím, že už se nepřisaje, nemůže tak dojít k přenosu některého ze závažných infekčních onemocnění. Vzhledem k tomu, že klíště bylo v kontaktu s účinnou látkou obsaženou v obojku Foresto, umírá.

BHC00056969
Obojek má repelentní účinek, tedy odpuzuje parazity, takže se ani nepřisají (Zdroj: Bayer)

Ochrana i pro mláďata

Díky účinným látkám je zároveň bezpečný i pro štěňata od ukončených 7 týdnů věku a koťata od ukončených 10 týdnů věku. Obojek je voděodolný a lze jej zakoupit ve dvou velikostech – pro kočky a malé psy (do 8 kg hmotnosti) a pro větší psy (nad 8 kg). Obojek je zcela bez zápachu.

Foresto 1,25 g + 0,56 g obojek pro kočky a psy ≤ 8 kg a Foresto 4,50 g + 2,03 g obojek pro psy > 8 kg jsou veterinární léčivé přípravky. Čtěte pečlivě příbalové informace.

Publikováno: 8. 4. 2020

Jsme členy mediální skupiny Prima