Střešní krytina s vyšší vlnou profilu

Tradiční výrobce kvalitních střešních krytin společnost Ruukki pokračuje v rozšiřování svého portfolia. V těchto dnech zařadil finský výrobce také na českém trhu do nabídky provedení Monterrey Grand, která se od původní Monterrey liší vyšší vlnou profilu.

Velkoformátová střešní krytina v elegantním provedení Monterrey (Zdroj: Ruukki CZ)

Střešní krytina pro každý dům

Tento nový model střešní krytiny není prvním v nabídce Ruukki, u kterého byla vlna zvýšena. Již dříve získala podobnou úpravu Decorrey Grand. Oblíbená krytina vychází vstříc poptávce po pestřejším výběru variací krytin a jejich barevných provedení.

Monterrey patří k nejpopulárnějším krytinám na českém trhu a nyní ji Ruukki nabízí také v provedení Grand. Její design navazuje na tradici pálených tašek s vyšší vlnou než u dosavadní Monterrey.

Monterrey Grand otevírá širší výběr pro všechny, kteří uvažují o velkoformátové krytině ve výjimečném, elegantním provedení Monterrey. Začátek plechů je vyříznutý po vlně, což přispívá ke klidnému ucelenému dojmu a vzhledu hrany střechy.

REGENT_FX2
Střešní krytina Ruukki Monterrey je k dostání v různých barvách a povrchových úpravách (Zdroj: Ruukki CZ)

Specifickým rysem Monterrey Grand je kromě vyšší vlny klasického formátu také zahnutí plechu na okraji střechy.

Výhodou této velkoformátové krytiny je pestrý výběr barevných provedení

Monterrrey Grand si můžete zvolit ze sedmi nejpopulárnějších barev. Osobitý vzhled můžete umocnit také volbou různých verzí povrchové úpravy. Je k dispozici s lesklým nebo matným povrchem.

Ruukki Monterrey se hodí k rozmanitým typům domů, což z ní spolu s dalšími vlastnostmi dělá jeden z nejoblíbenějších modelů Ruukki. Střešní krytina Monterrey Grand je k dispozici ve třídách kvality Ruukki 50 Plus, Ruukki 40 a Ruukki 30.

Toto nové provedení se hodí pro rodinné, řadové i vícegenerační budovy.

Publikováno: 10. 4. 2020

Jsme členy mediální skupiny Prima