Zákazníci opět mohou nakupovat v Hornbachu

Od čtvrtka 9. dubna otevřou projektové markety Hornbach pro všechny zákazníky. Vyplývá to z jednání vlády, která umožnila jejich znovuotevření. I nadále budou dle jejího nařízení platit přísná opatření pro dodržování hygienických pravidel. Stále také platí možnost nákupu přes e-shop.

Hornbach znovu otevírá prodejny pro všechny zákazníky (Zdroj: Hornbach)

Hornbach před Velikonocemi zpřístupní všechny své prodejny, a to s otevírací dobou od pondělí do pátku od 7:00 do 20:00 hodin, o víkendu pak od 8:00 do 20:00 hodin. Zdraví je ale na prvním místě, proto stále platí povinnost zákazníků mít zakrytá ústa a nos a dodržovat alespoň dvoumetrové rozestupy od ostatních. Aby došlo k zamezení rizika nákazy, zákazníkům se pro nákup doporučuje využívat pohodlnou samoobslužnou aplikaci Hornbach SelfScan a bezhotovostní platbu.  

hornbach
Hornbach je otevřený pro všechny zákazníky od čtvrtka 9.4.2020 (Zdroj: Hornbach)

Projekty mohou pokračovat

Zákazníci budou moci nakoupit bez ohledu na svou profesi. Vybírat mohou ze sortimentu stavebnin, nářadí, železářství nebo třeba potřeb na zahradu. Budou mít k dispozici poradenství a služby jako přířez, míchání barev a rámování. Mohou také uplatnit reklamace. Budou tak mít možnost znovu pracovat na svých projektech, ať už zahradních nebo stavebních.


Zároveň prosíme, abyste při návštěvě prodejny dbali na zvýšenou hygienu a ideálně chodili nakupovat individuálně, maximálně ve dvou.


Nákup z pohodlí domova

Rozsáhlý sortiment je k dispozici také na e-shopu, zboží si tak můžete objednat online a vyzvednout na prodejně nebo nechat doručit až domů. Jakmile bude objednávka připravena, zaměstnanci budou zákazníka telefonicky kontaktovat a domluví se na vyzvednutí.

hornbach znovu otevírá
Při nákupu je nutné dodržovat veškerá hygienická opatření - mít zakrytá ústa a nos ideálně rouškou a dodržovat předepsané rozestupy (Zdroj: Hornbach)

Vzhledem k proměnlivosti situace doporučujeme sledovat stránky www.hornbach.cz a Facebook společnosti www.facebook.com/HornbachCZ.

Publikováno: 8. 4. 2020

Jsme členy mediální skupiny Prima