Podpora pro stavebníky rodinných domů

Současná nelehká situace vyvolaná pandemií koronaviru, konkrétně omezení pohybu osob, odchod zahraničních dělníků a zpomalení administrativy související se stavebním řízením, se negativně projevila i u řady stavebníků rodinných domů, kteří své stavby již zahájili, nebo kteří se v těchto týdnech chystali svou stavbu zahájit. Společnost HELUZ se rozhodla stavebníkům v současné obtížné situaci pomoci.

Společnost HELUZ pomáhá stavebníkům v současné obtížné situaci (Zdroj: HELUZ)

S pochopením pro tyto nepředvídatelné okolnosti se rozhodla česká společnost HELUZ svou každoroční Jarní akci v letošním roce mimořádně prodloužit. V jejím rámci tak mají stavebníci o celý měsíc déle na registraci (15. května 2020), jakož i na vývoz zdiva HELUZ FAMILY nebo HELUZ FAMILY 2in1, za který mohou získat nosné žaluziové a roletové překlady za 1 Kč/ks (s kaucí až do 31. července 2020).

Jarní akce_Zabudované nosné roletové a žaluziové překlady HELUZ
Zabudované nosné žaluziové a roletové překlady můžete mít jen za 1 Kč/ks (Zdroj: HELUZ)

„Minimální úsporou je pro stavebníky kolem 5 000 korun za nejkratší roletový a žaluziový překlad, ale mnohým stavebníkům společnost HELUZ touto akcí už přispěla v řádu desítek tisíc korun. Bereme to jako naši formu podpory českého stavebnictví v komplikované době, protože ušetřené prostředky může stavebník využít pro jiné účely v dalších fázích stavby, aniž by musel obětovat budoucí komfort bydlení,“ vysvětluje obchodní ředitel společnosti HELUZ.

Jarní akce_PŘEKLAD HELUZ FAMILY 3in1 nosný_plný
PŘEKLAD HELUZ FAMILY 3in1 nosný plný (Zdroj: HELUZ)
Jarní akce_PŘEKLAD HELUZ FAMILY 3in1 nosný_stěna_roleta 180x180
PŘEKLAD HELUZ FAMILY 3in1 nosný stěna roleta 180x180 (Zdroj: HELUZ)

Jarní akce HELUZ 2020 je určena pro koncové zákazníky (fyzické osoby), kteří si objednají stavební materiál HELUZ pro hrubou stavbu vlastního rodinného domu v České republice a odeberou jej ve stanoveném termínu. Podmínkou účasti je registrace prodloužená do 15. května 2020, zpracování Výkazu výměr dle projektové dokumentace a odebrání stavebního materiálu od společnosti HELUZ. Za každých ucelených 15 palet obvodového zdiva HELUZ FAMILY nebo HELUZ FAMILY 2in1 má zákazník nárok na jeden nosný žaluziový a roletový překlad HELUZ za 1 Kč/ ks včetně DPH.

Podmínky pro získání akční nabídky www.heluz.cz/akce.

Jarní akce_PŘEKLAD HELUZ FAMILY 3in1 nosný_1
PŘEKLAD HELUZ FAMILY 3in1 nosný (Zdroj: HELUZ)
Společnost HELUZ pomáhá stavebníkům v současné obtížné situaci (Zdroj: HELUZ)
Jarní akce HELUZ platí i pro PŘEKLAD HELUZ FAMILY 3in1 nosný (Zdroj: HELUZ)

Publikováno: 21. 4. 2020

Jsme členy mediální skupiny Prima