Oči jako ostříž aneb jak pečovat o dětský zrak

Vlivem dnešní digitální doby rostou nároky na zrak, obzvlášť na citlivé dětské oči, které se stále vyvíjejí. Je proto důležité dbát na správnou péči. Vhodným pomocníkem v tomto případě může být doplněk stravy Barny´s Ostříž s jedinečnou kombinací látek LuteinForce a vitamíny A a E. Podporuje normální stav zraku a vidění, chrání před oxidativním stresem, udržuje oční sliznice v optimálním stavu a slouží jako komplexní oční výživa.

Dopřejte dětem skvělý zrak, jako má ostříž (Zdroj: Depositphotos)

Na zdravé dětské oči jedině afrikány

Výjimečnou složkou tohoto doplňku výživy pro děti je LuteinForce, přírodní extrakt z aksamitníku vzpřímeného, známého také jako afrikán. Jedná se o jedinečnou kombinaci makulárních karotenoidů luteinu a zeaxanthinu, jejíž unikátní zpracování zaručuje biologickou dostupnost, tedy to, jakým způsobem a jak rychle tělo látku využije. Karotenoidy se ve vysoké koncentraci běžně nacházejí ve žluté skvrně na sítnici a v oční čočce, avšak s přibývajícím věkem a nároky kladenými na zrak jejich zásoba v těle ubývá a je třeba je doplňovat. Dalším důležitou látkou je vitamin A, který podporuje normální stav zraku a vidění a přispívá k udržení optimálního stavu sliznic. Díky obsahu vitaminu E je buňkám poskytována antioxidační podpora a ochrana před oxidativním stresem.

Aksamitník
Výtažek z aksamitníku je zdrojem vitamínů pro dětský zrak (Zdroj: Depositphotos)

Barny´s Ostříž je vhodný při nedostatečném příjmu karotenoidů v běžné stravě a pro komplexní výživu očí. Děti si navíc doplněk jistě zamilují díky tekuté formě, jeho ovocné příchuti a krásné barvě.

Užívání tohoto produktu je doporučováno pro všechny děti od 6 let věku.

Ostříž
Barnys Ostříž je doplněk s vitamínem A a E (Zdroj: Barnys)

Doplněk stravy Ostříž zakoupíte v lékárnách nebo na www.barnys.cz

Publikováno: 23. 4. 2020

Jsme členy mediální skupiny Prima